Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

VasilValchanov avatar VasilValchanov 555 Точки

var patern = new string[] { " | " };

с този сплит избутва последния тест, но 3-ти защо е грешен нямам идея.

1
spzvtbg avatar spzvtbg 581 Точки

благодаря ти но неразбирам защо. в условието пише че имената съдътжат само латински букви и цифри  имам и един опит с регекс там въобще само нулевия тест минава

0
v.bonapartov avatar v.bonapartov 18 Точки

Здравейте, колеги,

Опитвам се да реша тази задача с лист от обекти, но стигам до 90/100.
С два речника се решава задачата, но ми се иска по този начин да я преборя.
Има ли някой, който е успял с обекти или вложени речници на C#?
Моето решение: https://pastebin.com/gtzcy9UF

Поздрави,
Веселин

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.