Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ChrisPam avatar ChrisPam 976 Точки
Best Answer

Обади се тук +359 899 555 592 или пиши на мейл info@softuni.bg, като не забравиш да напишеш и username-a си :))

 

Поздрави,

Кристиян!

0
IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

Ок мерси много

Поздрави Илиян

0
IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

Писах им-сега ще чакам

0
IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

Още не са ми писали-защо?

-1
IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

Всъщност съм се записал за курса в София без да искам и сега исках да се запиша за курса в Русе но не ми дава-какво да направя?

помогнете защото е важно

как мога да го откажа???

-1
IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

ето това ми изписва-http://prntscr.com/g2evm5

трябва да се запиша по най-бързият начин защото искам да присъствам

-1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.