Как да пуснем решение с клас в Judge ? - Софтуерен университет

Как да пуснем решение с клас в Judge ? - Софтуерен университет

+ Нов въпрос
ilyo.gri avatar ilyo.gri 6 Точки

Как да пуснем решение с клас в Judge ?

Здравейте,
имам питане относно следното нещо: опитвам се да си пусна решението в Judge на задача от Java Exercises. Създал съм два файла, единия е Main класа, а другият файл е другия клас (който използвам в Main класа). Опитах различни начини, но единственото което получавам е " Грешка при компилация ".

VasilValchanov avatar VasilValchanov 556 Точки

public class YourClass {
       // Code

}
    public class Startup {

// Code

}

всичко в един файл и copy->paste

1
30/07/2017 23:24:44

Все още има проблем, явно е нещо свързано с това, че между двата класа съм инсъртнал и библиотека. Изписва ми това: "Compiled file is missing"

0
Pazzo avatar Pazzo 159 Точки

И още един вариант (най-чистия според мен): 

при задачите, които изискват решаване с класове, под полето в което си пействаш кода, от падащото меню можеш да избереш "Java zip file", съответно "C# project/solution" ако е за C# задачата (виж темата Обекти и класове от Фундаменталс-а). 
Та там качваш зипната папката с Main-класа и всички други класове, които си направил за задачата. И готово ;)

1

За C# е ясна работата, няма как да не знам как да си пусна задача с клас и да съм стигнал дотук (е сигурно има де, но ... laugh), просто сега при Java нещата не се получаваха и очевидно имаше разлика, но иначе благодаря. wink

0
04/08/2017 19:23:02
Pazzo avatar Pazzo 159 Точки

По принцип е така - няма как да си говорим за Джава в момента, ако не си минал през обектите в C# ;) 

Това имах предвид и аз - сходно е с това, което беше там.

1
Bullsized avatar Bullsized 153 Точки

Гледай видеото от:

JAVA: SYNTAX, BASIC WEB (SETUP SPRING, HANDLE FORMS) - EXERCISE

Дата: 2-ри август, 14:00 - 18:00

Влади го обяснява това точно в 01:03:00 ;)

0