Loading...
Mia.nestorova avatar Mia.nestorova 1 Точки

[Programming Fundamentals] Extended - Diamond Problem

Здравейте, опитвам се да реша тази задачка, мисля че съм описала добре какво се опитвам да направя в коментарите. Ще съм много благодарна ако някой ми помогне! 

https://pastebin.com/R1TuvJSd

Тагове:
0
Programming Fundamentals 02/08/2017 11:58:52
spzvtbg avatar spzvtbg 581 Точки

може би е наи добре да разгледаш няколко решения, задачата е от работа със стрингове и целата е може би да се упражнят методите и класовете на стринга.

ето ти моето ако може да ти помогне 

0
Danny_Berova avatar Danny_Berova 205 Точки

Давам само хинт с по-завъртян вход като например: (No>diamonds<<<<123<<<123>>>here). Тук има само един валиден диамант "<123>". За да стигнеш до него и преминеш през всичките скоби във различни посоки ти трябват доста проверки и изваждане на индексите им или substring на входните данни. Тази задача като цяло е за упражнение на стрингообработката. Ако искаш да погледнеш работещ код - ето. Успех!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.