Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

martin.tasev avatar martin.tasev 2 Точки

Programming Basics 1 July - Въпрос за входящия изпит

Здравейте, не успях да открия във форума подобен въпрос затова искам да ви питам следното:

Знам, че входящия изпит ще се проведе на 3ти Септември и въпроса ми е дали това ще бъде единствената дата или ще има и друга възможна?

Тагове:
0
Programming Basics 04/08/2017 18:57:16
PaolinaNikolova avatar PaolinaNikolova 13 Точки

На 17 септември също ще има приемен изпит. Аз съм се записала за него от 18:00 до 22:00. Може да се запишеш още за курса който е за 17 септември и до 7 август мисля, че беше ако платиш е 50, а след това е 100

1
02/08/2017 20:58:03
martin.tasev avatar martin.tasev 2 Точки

Преди време ми излена отгоре за плащане на изпита на 3 Септември 50лв. Аз го платих тогава и въпроса ми е дали мога да се преместя за друг?

 

0
viktor.pts avatar viktor.pts SoftUni Team Trainer 332 Точки

Може да си зададеш въпроса към администрацията на info@softuni.bg

0
PaolinaNikolova avatar PaolinaNikolova 13 Точки

Ами, най вероятно има възможност, но се свържи с администрацията на университета.

0
sevgin0954 avatar sevgin0954 557 Точки

На 90% съм сигурен че за всеки курс има поправителен/повишителен изпит който се плаща 20лв.

1
PepiBobanov avatar PepiBobanov 16 Точки

Аз пропуснах първия изпит, платих си 50 лева за него и след това получих подкана да се запиша за следващия без доплащане.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.