Loading...
GeorgiRGeorgiev avatar GeorgiRGeorgiev 2 Точки

Кога е следващият безплатен двумесечен подготвителен курс ?

Здравейте !
Може ли да Ви попитам кога е следващият безплатен двумесечен подготвителен курс при вас ?

Има ли някакво условие/нужно ли е да се мине някакъв изпит за да човек бъде приет за този двумесечен курс ?

0
Въпроси за SoftUni
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Подготвителният курс е напълно безплатен и няма входящи тестове/изпити. Той реално е подготовка за приемния изпит. Трябва само да кандидатстваш за курса.

Кандидатсването е отворено вече - ТУК.

Ето и инфо:

  • Кандидатстването е отворено за присъствено и онлайн обучение за подготвителен курс (ниво #0), стартиращ на 13 септември и приключващ през октомври.
  • Крайна дата за подаване на документи: 31 август.

 

3
GeorgiRGeorgiev avatar GeorgiRGeorgiev 2 Точки

Благодаря Ви много !
Може ли да Ви попитам само, за по-сигурно, че не знам дали съм разбрал правилно.

След този подготвителен курс, който започва от 13 септември, другият подготвителен курс кога горе-долу ще е имате ли представа ?

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Не съм много сигурен, но до момента на всеки два месеца започва нов подготвителен курс, така че някъде ноември месец очаквам, че ще бъде.

Ако не се лъжа началото на ниво 1 след това ще е януари - т.е. два подготвителни курса ще започнат заедно ниво 1, както в момента студентите от курсовете C# Basic May и C# Basics July ще започнем заедно през септември.

1
GeorgiRGeorgiev avatar GeorgiRGeorgiev 2 Точки

Благодаря Ви за отделено време, че ми обръщате внимание и ми отговаряте на въпросите ! "Softuni" променили ли са графиците на подготвителните курсове ?
Понеже си спомня, че преди половин-една година, майче бяха три подогтвителни курса и следователно три дати в годината в които човек можеше да се запише и да кара изпит за влизане в университета.

Сега увеличили ли са бройката на подготвителните курсове и на датите за изпитете на повече от три ? 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.