Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

iliev72 avatar iliev72 147 Точки

Да и то много които не вършат работа и някои които са много опасни ;)

Човек трябва да има познания за да ги ползва !

CCleaner - безплатна , върши работа :)

0
ZloboMiR avatar ZloboMiR 50 Точки
Да, много добра, както и другите продукти на Piriform. И Comodo също имат подобна (имат много безплатни програмки), но не съм я тествал.
0
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки
Пробвал съм най-разнообразни програми за чистене на trash malware и какво ли не, но от доста дълго време вече си ползвам само 2 - NOD 32 антивирусна (естествено последна версия) и TuneUp Utilities (също последна версия). NOD-а ме предпазва от какви ли не глупости из нета и периодично си прави сканирания а TuneUp-а ми чисти trash-а и други подобни работи + ми дефрагментира харда когато се налага. Откакто съм с тях двете не съм имал нито един вирус и други злокачествени "инфекции" и компа ми работи по бързо като цяло. Също така ползвам и RevoUninstaller да си дейнсталирам програми и игри, понеже понякога няма нормален дейнсталатор въпросното приложение и тази програма ми върши идеално работа. Освен, че дейнсталира след това проверява за остатъчни регистри и други файлове и ми ги изчиства и тях :)
0
stanis avatar stanis 0 Точки

Ако се използва комбинация от няколко почистващи програми възможно ли е да подобрим цялостното състояние на машината и да се получи нещо като от една платена и с пълните функции? Благодаря за примерните програми! :))

0
iliev72 avatar iliev72 147 Точки

Няма разлика от платени и безплатни !

Почистването на регистрито винаги е едно също ;)

Няма смисъл от платени.При някои от тях има опции които свързани с настройката на самата ОС и за да можеш да го направиш без нея трябва да си много наясно с регистрито.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.