Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

[Exam] C# Basics - май-юли 2014 - Оценки от курса

До колегите от курса "C# Basics" (май-юли 2014): излязоха резултатите от изпитите на 29 юли, както и крайната ви оценка от този курс. Можете да си я видите в профилите: https://softuni.bg/users/profile/show.

Решихме да приемем в СофтУни за ниво #1 от септември:

  • Присъствено всички с оценка над добър (3.50).
  • Онлайн всички с оценка над среден (3.00).

Поради летните отпуски плащания и записвания ще са активни от 11 август.

Честито на приетите!

Всички, които са недоволни от оценката си по C# Basics, ще могат да се явят на поправка на 22 август.

21
Programming Basics
Kaloyan777 avatar Kaloyan777 17 Точки
Има ли като вариант да запиша онлайн, въпреки че съм с оценка 3.55? Не че съм решил или искам така, но има вероятност да започна работа, затова питам от сега. Благодаря предварително.
0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Мисля, че избора е твой. Просто с тази оценка имаш право да запишеш, който и да е от двата вида обучение. Ако беше под 3,50 щеше да можеш да запишеш само онлайн.

1
victoria.valkova avatar victoria.valkova 18 Точки

Честито, колеги! 

3
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Аз не знам дали съм приет. Трябваше да получа имейл дали съм приет, но не съм получил нищо. Искам да кандидатствам с оценката си от изпита от май месец, но сега незнам какво трябва да правя. Някой от екипа може ли да ми каже?

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
Свържи се с колежките по мейл или телефон след почивката, т.е. след 11ти.
0
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Аз се свързах, казаха ми, че ще получа мейл до днес но няма нищо... Днес и по телефона звъннах, казаха ми до края на деня ще получа но още няма... 

0
ICETOO avatar ICETOO 24 Точки

Домашните и проверката им взима ли се под внимание при образуването на оценка на следващия изпит (22 август)?

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Да, взимат се предвид домашните.

0
victoria.valkova avatar victoria.valkova 18 Точки

Здравейте, преминах курсът по C# с 5.12, но нямам възможност да запиша присъствено. Какви са изискванията ако искам да се прехвърля в присъствена от онлайн форма на обучение след ниво 1? И въобще възможно ли е?  

0
15/08/2014 19:48:38
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

Би трябвало да можеш да се запишеш присъствено. Това може да е станало така ако си заявила отначало, че ще караш ниво 1 онлайн. Все пак, мисля че не е проблем да те запишат присъствено дори и да е така. Най-добре се свържи с екипа ^^

0
victoria.valkova avatar victoria.valkova 18 Точки

Явно не съм се изразила ясно. Искам да запиша първото ниво онлайн, а за следващите да продължа присъствено.

0
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

Аз да питам някой от кандидатите за стипендия получавал ли е някакво известие от екипа след предаването на мотивационно писмо. undecided

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Все още не. Като казаха, че ще има инфо до края на седмицата се надявах да имат предвид петък, но може би до неделя ще трябва да почакаме.

Отговор получих след като пуснах мотивационното писмо, но аз го направих това преди още да излязат във ваканция. Питах за сроковете за плащане в случай, че не съм избран за стипендия и отговориха (това, което писаха и в имейла тази седмица), че до една седмица след като се върнат ще решат за стипендиите, а после още една седмица, до 24-ти, ще можем да платим за ниво 1.

1
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

По принцип и аз им писах и това което ме интересуваше беше дали ще се провеждат интервюта освен изпращане на мотивационни писма и отговорът беше, че предвиждат да проведат няколко интервюта в зависимост от мотивационните писма.

Това ме наведе на мисълта, че ще се свържат с някои от нас преди края на седмицата за въпросните интервюта, затова и се интересувах дали някой е получил инфо по случая.

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Все още обработваме кандидатурите за стипендии.

0
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

Здравейте,

Първо искам да честитя на колегите стипендианти и им пожелавам успех и занапред в СофтУни. smile

Искам да попитам как точно можем да използваме ваучерите, които получихме за безплатно обучение след като в страницата за плащане на таксата за ниво #1, не може да се използва опцията "използвай ваучер" undecided

 

1
r.conkov avatar r.conkov 13 Точки

Здравей, колега! Честито и на теб. :) 

Първо избери, че ще плащаш за присъствено обучение, после въведи кода на ваучера и кликни бутона "Използвай ваучер". След това оточни начина на плащане (аз избрах в брой, но мисля, че няма голямо значение) и кликни "Продължи". След това "Потвърди" плащането и се изкефи още един път, че си горд стипендиат! ;)

Поздрави!

1
19/08/2014 19:26:26
boyanov avatar boyanov 65 Точки

Може да се използва. След кратко главоблъскане успях да намеря комбинацията от избрани опций за плащане на курс 1 които отключват бутона :))) Мисля че трябва да избереш нещо от списъка за плащания и после пак да избереш ниво 1.

0
19/08/2014 19:26:18
Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

Аз не знам какво направих, ама ми дава, че ваучерът вече е използван. И така и не разбрах записан ли съм. Писах на администрацията, да видим. Ама какъв програмист ще ставам, с едно записване не мога да се опавя :)

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.