Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

[Exam] C# Basics - май-юли 2014 - Оценки от курса

До колегите от курса "C# Basics" (май-юли 2014): излязоха резултатите от изпитите на 29 юли, както и крайната ви оценка от този курс. Можете да си я видите в профилите: https://softuni.bg/users/profile/show.

Решихме да приемем в СофтУни за ниво #1 от септември:

  • Присъствено всички с оценка над добър (3.50).
  • Онлайн всички с оценка над среден (3.00).

Поради летните отпуски плащания и записвания ще са активни от 11 август.

Честито на приетите!

Всички, които са недоволни от оценката си по C# Basics, ще могат да се явят на поправка на 22 август.

21
Programming Basics
Slav.Slavchev avatar Slav.Slavchev 25 Точки

Може ли да попитам дали пак ще има освобождаване на плащанията на най-добре представилите се? Ако има от кое място започват?

Мерси предварително :)

4
boyanov avatar boyanov 65 Точки

Предполагам че ще трябва да изчакаме да мине поправителния за да ни кажат кой ще взема стипендия.

1
Slav.Slavchev avatar Slav.Slavchev 25 Точки
Може и да си прав (y) Но случайно се натъкнах на едно правило, че на ненавършилите 17 год. не отпускат стипендия. Не знам изобщо защо. На 15 години съм труда се на макс, защото нямам друга финансова възможност да уча, изкарвам 500 от 500 на изпита, класирам се 11-ти и сега правилото за годините .. ://
2
batebobo avatar batebobo 90 Точки

Привет :)

Участвам в курса C# Basics" (май-юли 2014) с оценката си от априлския изпит. Какво правя при това положение?

1
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
Свържи се със СофтУни да ти се прехвърли оценката.
0
boyanov avatar boyanov 65 Точки

Линка е счупен.

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Просто си влез в профила в курса - оценката ти е нанесена там :)

0
boyanov avatar boyanov 65 Точки

Аз си видях оценката, но линка е счупен :D

4
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

Честито на всички приети! И аз се включвам към въпроса как се процедира, ако се борим за стипендия?

1
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
Пратих мейли на хората с топ резултати с покана да участват в конкурса за стипендиите.
1
ivelin_m avatar ivelin_m 0 Точки

Колко точки от изпита са нужни за оценка 3.50, приблизително?

0
VNikolov avatar VNikolov 51 Точки

Точки: 4.9 - предполагам, че ще стигнат :)

0
boyanov avatar boyanov 65 Точки

Около 200 мисля че стигат.

2
Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

За стипендията явно всички ни интересува. Но аз имам и друг въпрос от чисто любопитство - има ли как да проверим колко точки сме взели от домашни, проверки и форумна активност?

4
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Наистина ще е полезно да видим разбивка. Всеки си знае резултата от изпита, но не е ясно по останалите компоненти как точно стоят нещата. 

2
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Каквото се обещали, такова сме смятали. Виж в нулевата презентацията критериите за оценяане, които сме обявили - различни са за присъствено и онлайн. Разбивки не даваме, защото хората започват да си правят разни сметки вместо да се стегнат да учат и да решават задачи.

10
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Според мен пост-фактум, след като оценката е сметната, няма какви сметки да се правят. Няма какво да направиш да си повишиш оценката освен да отидеш на поправка така или иначе.

Но ако видиш, че имаш по-малко точки от домашни значи ще знаеш за следващите курсове, че там трябва повече да се постараеш; ако пък на оценяването на домашни си загубил точки, значи или по-старателно трябва да проверяваш домашни, или да проверяваш повече домашни като количество. 

Както и да е, наистина става дума по-скоро за любопитство.

3
verito898 avatar verito898 265 Точки

Аз направо се чудя дали все пак не е станала някаква грешка при моето оценяване , защото имам 180 т , а гледайки оценката ми излиза ,че с тях влизам :/ 

Иначе маи ще си отида на поправка  аз , не искам да ми седи така тази оценка :D .

Поздравления на приетите !

0
hristolilov avatar hristolilov 394 Точки

Няма грешка, с 180 се влиза.Освен ако 300 човека не са изкарали повече :)

0
asyamincheva avatar asyamincheva 20 Точки

Онлайн или присъствено?

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
С оценка над 3.50 се влиза присъствено. С 3.00 се влиза онлайн.
1
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

За стипендиите ще пиша мейл на хората с топ резултати, защото са много и ще организираме конкурс, за да изберем стипендинтите.

1
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

А за стипендии заедно с колегите от курса Юли-Август ли ще се борим?

1
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
Сега ще дадем половината и есента другата половина.
1
and1teachera avatar and1teachera 19 Точки

с 430 точки (47 от 430) нямам шанс за стипендия нали?

0
KaloyanB avatar KaloyanB 9 Точки

Аз искам да попитам, до кога трябва да извърша плащането и записването?Понеже няма да съм си в София до 21 Август,има ли проблем някой друг да ме запише и да направи плащането?

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
Може и друг, не е проблем. Може и по Интернет, без да идваш на място.
1
axl894 avatar axl894 38 Точки

А до кога е срокът?

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Плащането за ниво 1 ще бъде в периода 11-24 август. Има 4 начина на плащане: в брой, по банков път, чрез epay.bg и чрез EasyPay. Ако не можеш ти да платиш, може някой да го направи вместо теб.

1
ivo122 avatar ivo122 -4 Точки

А с оценка 3.00 онлайн приема ли се?

-5
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
Да, с 3.00 може да запишеш онлайн.
1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.