Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mirmeleon avatar mirmeleon 34 Точки

[JavaScript Applications] Последни лекции, наблюдения.

Здравейте, последните лекции само гледаме как се пишат апове, което не ми се струва най-ефективния подход. Оставете ни малко да се "помъчим". Ясно е, че трябва да се изпълнят определени стъпки, за да се изгради едно приложение, което си плаче за разписване в лабове (както беше примерно в C# Web модула) и после на упражненията само да се показва, ако има проблем.

 

 

Тагове:
0
JavaScript Applications
Pamir avatar Pamir 2 Точки

Ами, за да се научи човек, трябва да види как се прави и после да опита сам. И не по принцип с една презентация от тип 'конспект', а конкретно с достатъчно задачи. Според мен методологията на упражненията и лекциите е много по-добра от миналата година. Още повече, че винаги има неща, които са пропуснати или не достатъчно добре обяснени от лектора и с повторението на упражненията има по-голям шанс да бъдат изяснени.
В края на краищата нищо не ти пречи да опиташ да си решиш задачите и без да гледаш упражнението.
Невъзможни са обобщени отговори от цяла зала на въпроси от типа: "колеги, имате ли проблем.." или "колеги, това знете ли го.."..
Винаги има проблем и то поне за един от залата. 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.