Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

AlucardDracula avatar AlucardDracula 416 Точки

Седмица в софия, Как?

Здравейте колеги smiley

Незнам въпроса ми да ли е за тази категория, но тъй като може да е просто без категория ще я публикувам тука.

В момента съм записан за курса C# OOP Advanced и остават 12 дена до изпита.
Тъй като поради лични причини няма да мога да ходя на изпита,

мисля да отида в софия за седмица за поправителните / повишителен изпити които ще са на 3/5/7 септември (изпуснах изпита и за C# OOP Basics)
Да, идеята е добра, целта е добра, но нито съм от софия, нито имам познати там, така че исках да питам Вас какво ще ми препоръчвате.
Желателно е този хотел/мотел/пансион да е близо до университета, но ако няма такива няма проблем питам за информация и за да знам какво да направя/предвидя.
 

Благодария smiley

0
Въпроси за SoftUni 08/08/2017 23:41:13
Kristian8606 avatar Kristian8606 42 Точки

Варянта е да намериш хотел дори да не е в близост до SoftUni да е близо до метростанция  . 

0
t_zhelev avatar t_zhelev 24 Точки

Ако искаш да минеш тънко потърси информация за наемане на стая в общежитие в студентски град. Мисля че от Софийски университет дават, но като цяло може да се разтърсиш по-подробно в нета. Нощувката едно време варираше между 6 и 15лв, От студентски имаш 15 мин с 280 до ГМ и после 5 мин пеша и си в Софтуни.

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.