Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Petya avatar Petya 2461 Точки
Best Answer

Всички видеа от всичките ни проведени до сега курсове са публично достъпни и можете да ги намерите на сайта ни, в раздел "Обучения" и в YouTubе канала ни: https://www.youtube.com/softwareuniversity 

2
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

За всички курсове има качени видеа, презентации, домашни и дема в съответния курс - избираш Обучение-Курсове и кликваш на това което те интересува. Публично достъпни са за всички.

0
it.vladimirov avatar it.vladimirov 17 Точки

Благодаря.
Явно съм се объркал. Мислех, че след BASIC курсовете има и следващи, но явно такива за момента няма, и за това няма видео лекции.

Успех.

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Не знам дали колегите обясниха напълно ситуацията. Първият випуск на университета е минал курсовете по C# Basics, Java Basics, Web Fundamentals и JavaScript. За тези курсове всички материали са качени. Вече има и други два курса по C# Basics, техните материали също са достъпни.

Причината да няма видеа от следващите курсове, е че те все още не са се провеждали нито веднъж. Щом започнат и те, видеата от лекциите и за тях ще бъдат качвани в същата секция на сайта. 

0
NikolayVF avatar NikolayVF 3 Точки

И аз се чудех това преди, но явно първияте студенти в университета са минали само 1 ниво и затова другите не са качени. Ако искаш да видиш какво друго ще се учи от блога на Наков: http://www.nakov.com/blog/2014/05/06/softuni-grows-500-students-at-level-1/

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.