Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

GreenIva avatar GreenIva 1 Точки

3D Animation - Въпрос за Изпита

Здравейте!

Съжалявам за глупавият въпрос, осъзнавам, че го задавам малко късно.

Какво точно ще представлява утрешният изпит? И най-вече: Задължително ли е присъствието, или може от вкъщи да си изпратим материялите, както прочетох в друга дискусия?

Бях останала с впечатлението, че за изпита трябва сами отделно да си направим кратка анимация, но явно трябва просто да пратим завършеното филме правено по време на курса? Ако е така, то тогава утре само трябва да го изпратим ли? И до колко часа е финалният срок за изпращането за изпита?

Благодаря за търпението и отново съжалявам за привидно очевидния въпрос!

Тагове:
0
3D Animation 12/08/2017 19:13:40
t_zografov avatar t_zografov 2 Точки

Здравей,

домашното трябва да се качи до 23:59 утре 13.08. Изпита доколко разбрах по време на занятията ще е самото домашно. А този "изпит" опоменат в сайта според мен е просто присъствено време, в което може да дойдем и да си дооправим и качим модела.

Поздрави и успех! 

 

 

0
GreenIva avatar GreenIva 1 Точки

Благодаря много!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.