Loading...
fencho avatar fencho 35 Точки

Представяне на проектите преди защитата

Здравейте колеги,

Пускам този пост с идеята да си представим сайтовете за проекта преди защитата, да си ги огледаме взаимно и ако някой открие забележки да ги каже, или да заимстваме някой друг плъгин или “ това ме кефи, как го направи? ”......

Ето го моят сайт:

https://sthousebg.com

 

0
WordPress Basics 14/08/2017 16:06:43
simeon3000 avatar simeon3000 264 Точки
Best Answer

Най-голямата ми забележка е, че картата на Google в контакти показва нещо около яз. Батак smiley

Оправи и страницата с цените - да не изглеждат като минуси и цената на тройната стая да е на ден, а не 75 лв. на легло.

1
fencho avatar fencho 35 Точки

Здравей, Благодаря много за отговора. Това с " ..на легло/ на ден"  си е недоглеждане, добре че го видя. Картата си показва точното мястото, незнам какво се е объркало при теб. Може би защото не съм забранил скрола на картата и си я мръднал. Но ако го забраня неможе директно от нея да си вземеш направления. Пробвал съм от различни компютри и работи. Ако може пробвай пак с картата и ако има проблем ми кажи

0
simeon3000 avatar simeon3000 264 Точки

Има нещо сбъркано в тази карта, от моя комп. с всички браузъри ми дава яз. Батак, опитах от един сървър в Дупница и ми показва хотел Исмена в Девин

0
fencho avatar fencho 35 Точки

Току що помолих двам души да влезнат  от техните компютри и всичко е наред. Казват че нямат проблем с картата. До сега съм пробвал поне през 10 компютъра и още толкова телефони и никой не се е оплакал.  Виж да не е от кеша

0
15/08/2017 08:02:25
pjechev avatar pjechev 1 Точки

Привет,

Като цяло доста добре изглежда сайта ти, има изчистен външен вид, същевременно с добър дизайн и функционалности. 

Само няколко малки забележки за стилистиката. Надписът "Стоянова къща яз. Кърджали, с. Главатарци" на главната страница в този светлочервен цвят леко се губи на фона на снимката (докато не скролнеш надолу и се появи черната лента). Пробвай с добавяне на сянка към текста, сложи някакви borders на буквите или направо ги направи в друг цвят. 

Вече на по - късен етап предполагам ще има смисъл да се добави и страница или раздел за мнение на клиенти, но това не е толкова от значение сега за проекта :) 

0
fencho avatar fencho 35 Точки

Здравей, благодаря за мнението. Текста има сянка но като са шарени картинките не се вижда. Този цвят на черен фон на навменюто се получава много ефектно. Пробвах с бекграунд с и без прозрачност но стои дървено. Общо взето на шарен фон всичко се позагубва малко.

0
iDream avatar iDream 1 Точки

Ето го и моят сайт - http://www.mydreamweb.eu/ 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.