Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

stucky avatar stucky 7 Точки

Настройване, сертификатите да са публични

Здравейте,

Опитвам се да направя сертификатите си публични, но нищо не намирам.

Аз мога да ги виждам с линковете и съответно да ги тегля, но ако някой не е логнат и опита да отвори линка, го препраща към началната страница на SoftUni.  Ето един такъв линк:     https://softuni.bg/Certificates/Details/17910/72b7388e

Можете ли да ми кажете от къде се оправя това?

Тагове:
4
Въпроси за SoftUni
TanyaZheleva avatar TanyaZheleva 354 Точки

Преди имаше опция, но сега като погледнах и при мен липсва. Мога само да ги тегля като pdf/изображение. Hope they fix it.

1
stucky avatar stucky 7 Точки

ами да, и аз мога да ги тегля, проблемът е че най-долу, има линк "Check the validity of this document here:" и е малко неудобно, че линка за проверка дали е валиден сертификата не работи :(

1
filipov.v avatar filipov.v 25 Точки

Доколкото разбирам изглежда са премахнали опцията за публичност и вече са изцяло публични. Сертификатът ти вмомента е видим за всички посредством линка. 

 

Поздрави.

1
stucky avatar stucky 7 Точки

Благодаря,

Още на следващия ден забелязах че са променили нещо и ги следя от тогава :)

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.