Loading...
rosen.ivanov avatar rosen.ivanov 130 Точки

Ако не съм усвоил материала от този модул (C# Fundamentals), мога ли да продължа с База данни?

Здравейте,

ако не съм усвоил напълно материала от този модул, мога ли да продължа с модула База данни? По принцип искам да презапиша модула, но не искам да си губя времето до започването на следващия. В голяма дилема съм какво да правя...

Тагове:
1
Module: C# Advanced 17/08/2017 10:04:03
tiapko avatar tiapko 31 Точки
Best Answer

Предишната инстанция на курса за C# DBs (тази преди сегашния модул C# Advanced) се явяваше, като първи професионален модул за доста студенти, включително и за мен. Това не представляваше проблем за да премина през курса. Така, че спокойно можете да продължите с този модул ( основни OOP познания са необходими, но ако сте стигнали до тук с взет изпит ООП със сигурност ги имате).

 

П.С. Дори и да ги нямате (ООП познанията), то първите два месеца се учи SQL, така че ще имате време за преподготовка.

2
16/08/2017 21:41:02
sktomov avatar sktomov 49 Точки

И Аз като колегата tiapko изкарах DB курса без ООП, но самият курс беше структуриран за студенти минали през C# Fundamentals без ООП. Според мен не трябва да се притесняваш.

Поздрави

1
IPetrov007 avatar IPetrov007 19 Точки

Понеже и аз съм в подобна дилема, звъннах на администрацията. Може да продължим, дори и да не се явим на този изпит.  Трябва да се явим на него с поправката на някои от следващите курсове(срещу заплащане).

Та, моето решение е да продължа с БД и успоредно да си преговарям този материал. Когато имам вариант, ще се явявам на изпитите. Така няма да се губи време и тайничко се надявам нещата да се изяснят в последствие.

1
villyjord avatar villyjord 175 Точки

Дано и двата модула DB и Web са на новата Core технология (1.0 е от 1 година, а 2.0 излезе вчера -> ето промото: https://www.youtube.com/watch?v=Q2mMbjw6cLA). Ако да, записвай без колебание.

0
17/08/2017 02:00:55
rosen.ivanov avatar rosen.ivanov 130 Точки

Благодаря  на всички за информацията!

0
Ivvelichkova avatar Ivvelichkova 7 Точки

А също съм от хората,които изкарахме DB без ООП,но наистина при нас беше съобразено това, а положителното при теб е,че DB ще отговори на много  въпроси от ООП-то .

1
georgiab avatar georgiab 34 Точки

Нямаш грижи :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.