Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

salih1f1 avatar salih1f1 188 Точки

Въпрос относно учениците и бъдещи "студенти" в SoftUni

Здравейте. Взех си приемният изпит в SoftUni и сега ми предстои записване за ниво #1. В последните дни се породи един въпрос. Тъй като съм на ясно, че няма как да сме ученици и студенти (в университет партньор) едновременно а доколкото разбрах след записване за ниво #1 веднага следва и записване за MTM или ВСУ. Следователно това означава ли, че аз няма да мога да получа диплома? Или в моя случай мога да се запиша за университет партньор след успешно завършване на 12 клас.

П.П. Търсих във форума подобни въпроси но не открих отговор.

Поздрави. smile

1
Въпроси за SoftUni
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

При нас специално не беше веднага след започването на Ниво 1, а и до колкото разбрах все още еактивно записването - предполагам докато си в СофтУни можеш да се възползваш от паралелното учене в МТМ, когато решиш и естествено, акопокриваш условията за това да бъдеш студент - а именно, да не бъдеш ученик, което по пътя на логиката би следвало да означава, че не би имало никакъв проблем да запишеш МТМ, когато завършиш 12 клас :)

3
keller avatar keller 45 Точки

До колкото знам, записване в МТМ има на всеки 6 месеца, като в момента записването е с краен срок септември, а  се водиш струдент от октомври.  Не мога да ти кажа как точно стоят нещата , но мисля че не е възможно да вземеш диплома за висше от МТМ/ВСУ ако се запишеш в софтуни и си все още ученик защото държавата изисква определена продължителност на твоето висше образование, а не можеш да се водиш учащ се във висше учебно заведение без завършено средно. Трябва някой от организаторите или наков да отоговори по-подробно - може и да има начин.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.