Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ph.kolarov avatar ph.kolarov 63 Точки

Въпроси относно Ниво #1.

Здравейте, имам няколко въпроса относно Ниво #1.

Кога става изборът на професия (план) в университета - по време на самото заплащане или след като сме платили ще ни излезе някаква форма в сайта ?

Забелязах, че различните планове имат разлики във взимането на самите предмети. Например 

ASP.NET WEB DEVELOPER - Web Fundamentals (HTML + CSS) excellence
BACKEND DEVELOPER - Web Fundamentals (HTML + CSS) required

до колкото разбирам при първия случай изпитът трябва да бъде взет с отличен, а във втория просто да бъде взет, така ли е !?

Годината има 2 семестъра с разпределени три нива или три семестъра, всяко ниво е отделен семестър ?

 

Благодаря!

0
Въпроси за SoftUni
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

Относно семестрите в университета:

Всяко ниво е семестър. Общо са 6 нива (2 години).

Професиите изискват определени курсове да са взети или взети с отличие (както предположи). А кога се избира професия, не мисля, че все още има яснота по въпроса, но предполагам, че това става при по-горните нива където вече и обучението е по-сериозно (ниво 2/3).

0
borislavml avatar borislavml 368 Точки

Въпрос 1: Кога става изборът на професия (план) в университета - по време на самото заплащане или след като сме платили ще ни излезе някаква форма в сайта ?

 За момента няма такова нещо като избор на план(професия). Така или иначе за да завършиш Унито трябва да вземеш всички изпити, и в последсввие според това кои изпити с какви оценки си взел евентуално, ако покриваш критетриите ще получиш и съответния сертификат.

Въпрос 2: до колкото разбирам при първия случай изпитът трябва да бъде взет с отличен, а във втория просто да бъде взет, така ли е !?

Правилно разбираш. За да получиш сертификат за определена професия, трябва да земеш определения набор от изпити с отличен!

Въпрос 3:Годината има 2 семестъра с разпределени три нива или три семестъра, всяко ниво е отделен семестър ?

Учебната година (която не е задължително да е и календарна) има 3 нива всяко с продължителност 4 месеца(такова понятие като семестър не съществува! 

Така се се случват нещата поне за сега(за нас, първият випуск), но е възможно да настъпят и промени. Имай предвит, че отговора ми не е официално становище на СофтУни, не съм част от екипа,а редови "форум"-ец.  Както казах обаче така стоят реално нещата в момента. smile

7
tsvetelin.tsvetanov.9 avatar tsvetelin.tsvetanov.9 13 Точки

Извинявам се, че пиша тук, но за да не отварям нова тема.. Та, аз също имам няколко въпроса относно ниво #1: В случай че си взема изпита, докога е срока за записване и съответно срока за плащане на нивото? Защото доколкото видях започва на 2ри септември първо ниво...

0
andrey.blagoev avatar andrey.blagoev 62 Точки

Изчакай да мине изпита на 26-ти и след него ще обяват класирането. Предполагам тези, които са приети ще ми пратят e-mail за плащането.

1
ph.kolarov avatar ph.kolarov 63 Точки

Срокът за записване за онлайн и присъствено обучение " ниво #1 в срок до 17 август "

 

 

0
quickben avatar quickben 966 Точки

Тази дата важи за хората от C# Basics May, след като този път ще се направи една група от два приема(C# Basics May && C# Basics July) тази дата неважи за хората от C# Basics Julу, най-малкото как ще платиш до 17-ти след като изпитите са на 22 и 26 :) Би трябвало хората от July да получат писма и там ще пише кога, как и къде да се плати. Не съм от екипа така, че това което казвам е просто предлоложение ;)

0
23/08/2014 19:59:48
NorthMania avatar NorthMania 22 Точки

Срокът за записване за онлайн и присъствено обучение " ниво #1 в срок до 24 август (тоест днес).

 Аз също си мислих че е до 17 август, но се оказа друго. :)

0
24/08/2014 11:02:39
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.