Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ambiorix avatar ambiorix 640 Точки

Оценяване на Bashsoft OOP Advanced - "Няма налично домашно за оценяване"

Здравейте,

При опит да се оцени последното домашно от OOP Advanced се получава грешка "Няма налично домашно за оценяване.".

Моля проверете възможно най-бързо, защото тече срок за оценяване до 27.08 вечерта.

bobiniki avatar bobiniki 18 Точки

И аз имам същия проблем

2
Alex0101 avatar Alex0101 374 Точки

Ако става дума за лаба,  при миналия  курс имаше същата драма.

После казаха, че няма да се оценява от студенти и било нармално.

0
ambiorix avatar ambiorix 640 Точки

Благодаря, Саше. Дано е пак това. Тук никой не обръща внимание както почти вианги(във фейсбук групата също) така че ще им пиша имейл, защото поставят краен срок все пак.

0
ambiorix avatar ambiorix 640 Точки

Проблемът вече е оправен и срокът е удължен до 30.08 вечерта. Благодаря на който го е оправил.

Екипът се опитва наново да налага форума, но единствената информация за оправения проблем беше пост във Facebook за жалост. Могат да пращат много имейли какво са постигнали и как се развиват, но нещо просто като обратната връзка с курсистите се върти около нулата постоянно.

0
29/08/2017 19:51:17
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.