Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

MarioPetrov02 avatar MarioPetrov02 2 Точки

Избор на лаптоп

Здравейте! smiley

Знам, че темата се повтаря, но в другите теми по въпроса не можах да открия отговор на моя въпрос. 

Предстои ми купуване на лаптоп, но не мога да реша кой ще бъде подходящ за моите нужди. Ще го използвам за училище [презентации, доклади, програмиране (в часовете по информатика и през няколко месеца в СофтУни)], игри (Minecraft, Farming Simulator 2009, EuroTruck Simulator 2) и гледане на филми. 

Бюджета ми е до 1700-1750 лева.

Очаквам вашите предложения

Тагове:
0
Хардуер
trepacha123 avatar trepacha123 47 Точки

Здравей, бих ти предложил ASUS K756UQ-T4022D за около 1760лв. Става за гейминг, видеото не му е от най - добрите но става, има 256gb ssd и 1tb hard drive, като ако програмираш на Visual Studio или някакви други програми, които компилират приложения, се изисква задължително ссд.
Второто ми предложение към теб е Lenovo Legion Y520 за около 1760лв. В сверата на гейминга е доста по - добър от предишния, ще подкарва много тежки игри, но няма ссд, което означава, че ще компилира приложенията малко по - бавно. Според моите наблюдения бих взел леновото.

Лека вечер и успех!

0
MilenGeorgiev avatar MilenGeorgiev -12 Точки

Какъвто и съвремен лаптоп да си вземеш, ти специално няма да направиш разликата. Само дето колкото е по-мощен, толкова повече ще се зарибяваш да играеш и програмирането ти ще е между другото. 

-2
IliyanTodorov avatar IliyanTodorov 20 Точки

 Имаш доста голям бюджет за не голямо натоварване, избери си лаптоп който има 16 GB Ram И 250 GB SSD за да ти върви по-бързо !

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.