Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

IovoslavIovchev avatar IovoslavIovchev 1 Точки

Проблем със записването за Tech Module

Преди два дни кликнах на анотацийката в сайта, която казва, че съм приет и попълних формата за заплащане за онлайн форма на Tech Modul-а, след което си я платих чрез EasyPay. Получих си имейл от СофтУни, че плащането е успешно, но курса не се показва в "Моите курсове" и днес като влязох в сайта ми излезе тази същата анотацийка, която пак ми казва да заплатя до 4ти септември.

 

Може ли някакво инфо защо така? Проблем в системата? Или просто така си се показва? Защо курса не ми излиза

0
Въпроси за SoftUni
Luko193 avatar Luko193 342 Точки

Няма за какво да се притесняваш, щом плащането ти е успешно. Когато започне самият модул, тогава ще започне да се вижда в секцията "Моите курсове".

0
IovoslavIovchev avatar IovoslavIovchev 1 Точки

Дано всичко да е наред. Когато се записвах за изпит преди, тази анотацийка си изчезна след това, и затова се притеснявам, но ще видим. Благодаря за отговора и все пак би било добре да получа от самия университет отговор.

0
ValTod avatar ValTod 2 Точки

Здравейте,
Опитах се да се запиша за онлайн форма на модула Technology Fundamentals .
Пише, че  срокът за записване е до 04.09.2017 г., но в падащото меню на "Избор на пакет и форма на плащане" не се появява въобще такъв избор. 
Това бъг в системата ли е, или вече е приключило записването?
Другото възможно обяснение е, че понеже се явих на изпита на 03.09.2017, все още не е обработена информацията и предполагам, затова ми показва опция само за отворени курсове.

1
VladimirPetukhov avatar VladimirPetukhov 28 Точки

Аз също се записах днес и нямаше проблем.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.