Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Ivanov.Ivan avatar Ivanov.Ivan Trainer 558 Точки

Готово

1
inser7 avatar inser7 221 Точки

Здравейте Екип на СофтУни....

Днес си пуснах Programming Basics Exam - 03 September 2017 да погледна задачите,а и да потренирам малко....

Учудването ми беше, че когато submitna-на нещо в Judge,и имам грешка,ми се появяват всички тестове с техните входове(не само входовете и изходите на нулевите тестове).Въпроса ми е вече ще можем да виждаме и останалите подадени данни за вход(освен нулевите),или просто сте забравили да ги заключите?Не задавам въпроса си за да се заяждам или да упреквам някой,че не си е свършил работата,а просто от тази гледна точка,че тези тестове никога не са били отворени за нас-студентите и много пъти сме се мъчили да debug-ваме,за да си оправим някоя грешка.

Извинявам се още веднъж,просто питам като потребител и студент на СофтУни !

Добавям и линк към 6-та задача,но не съм сигурен дали ще работи,тъй като е от моят личен профил:

https://judge.softuni.bg/Contests/Submissions/View/4747671

 

 

 

0
04/09/2017 16:46:07
inser7 avatar inser7 221 Точки

Здравейте Екип на СофтУни още веднъж....

май грешката е при мен-поразрових се за practice на изминали вече изпити и да и там се виждат всички тестове и входове,не само нулевите.

Извинявам се за некоректно зададеният ми въпрос още веднъж.

На practise се вижда всичко,а на competitions Не!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.