Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

MariyanaZheleva avatar MariyanaZheleva 1 Точки

Потвърждаване

Здравейте, 

3ти мина и срока за кандидатстване изтече. Може би някъде сте упоменали, но не можах да го открия, ще получим ли потвърдителен имейл за тези които са одобрени или всички са одобрени за първия курс?

Благодаря предварително, 

Лека вечер 

Тагове:
0
SoftUni Creative
NadyaTrifonova avatar NadyaTrifonova 15 Точки
Best Answer

Някъде бях чела, че до 8-ми най-късно трябва да знаем със сигурност дали сме приети, но никаква идея точно къде на сайта :)

0
Gabriela91 avatar Gabriela91 2 Точки

Здравейте,

На мен днес ми се обадиха, че съм приета в SoftUni Creative. Предполагам ще прозвънят на всички, за да разберат колко от записалите се и одобрени хора продължават :)

0
v.krastev avatar v.krastev 54 Точки

Здравей!

За първия курс няма какво да ви одобряват - по подразбиране всеки изявил желание участва, за да може да се запалят максимално много хора. Ръчках от профила на записал се и наистина никъде нищо не показва че си записан. преди около седмица беше, просто влизаш в курса и отваряш пълното описание и там най-най-отдолу мисля че имаше отпиши се или нещо такова. абе много забутано и скрито (.....?). Но това беше преди седмица, сега вече след срока не знам как стоят нещата. Но пак ти казвам, на Basics това му е идеята - колкото повече, толкова повече. За по-нататък вече чакай мейли (предполагам).

Поздрави!

0
gabrieldel avatar gabrieldel 0 Точки

В такъв случай как стоят нещата с присъствената форма ? Има ли места за всички и някакво потвърждение, че изобщо е получена кандидатурата ?

0
v.krastev avatar v.krastev 54 Точки

Здравей!

Не съм от SoftUni Теам-a и не знам нищо реално, просто предполгам. За място - предостатъчнп място ще има спокойно, нищо не пречи да ви разделят и на повече от един поток (не знам колко хора сте се записали). Запотвърждение - пиши, ако получиш От 18 ще започвам и аз присъствен модул за който заплатих 400 лв, получих известие успешно плащане за нещо си там, но по нищо друго не може да се познае че съм записан. Трябва да вляза в описанието на курса и да видя, че вече нямам големия бутон запиши се, докато при другите варианти го имам. :D в един момент просто всичко ще започне, споко. Освен това, в този началния курс, (според мен!!!!!!) би трябвало да е възможно да се запишеш и след започването му. - все тая, идеята е да вземеш изпита накрая и да продължиш. Ако си попълнил формата там в началото и си кандидаствал, значи ще имаш достъп, не се притеснявай, това ми е съвета. Ако на първия ден нямаш нищо, звънни им, бързо ще оправят проблема. 

поздрави!

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравейте,

 

Кандидатстването за курса в присъствена форма приключи, като имейлите за одобрение бяха изпратени на 8 септември. Всички, които са кандидатствали за онлайн обучение, са одобрени. Хората, които са посочили присъствена форма на обучение и са прикачили нужните документи също са получили имейл. Тук има два варианта:

  • Да сте одобрени за присъствено обучение - т.е. документите Ви са приети;
  • Да не сте одобрени за присъствено обучение - в този случай сте записани за онлайн обучение.

Това не трябва да Ви демотивира. След успешно взет приемен изпит може да продължите в цялата програмата на Creative в желаната от Вас форма на обучение.

 

Кандидатстването за онлайн обучение за безплатния курс е отворено. Може да се включи всеки, който проявява интерес. 

 

Поздрави,

Алекс :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.