Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Rakrone avatar Rakrone 12 Точки

Приемане в Tech Module

Здравейте!

Беше ми изпратен email, че съм приет за обучение в tech module, но никъде не е споменат вариант за записване към по-късен курс.

Това ме интересува, защото ми предстои започване на първи курс университет в София и нито имам в момента къде да живея в този град, нито имам възможността да уча, защото лаптопа ми е на ремонт за още поне 3 седмици.

Има ли вариант да си използвам оценката по-напред, за да кандидатствам и ако да, как става това?

Благодаря предварително! :)

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
v.krastev avatar v.krastev 54 Точки

Здравей!

Мисля че вариантите са следните - в някоя лекция беше споменато, че оценка от даден изпит ти важи до една година след получаването й. Тоест, сега може да не записваш, и при следващото приемане за тех модул просто да си заплатиш таксата и да си участваш. Имайки предвид, че Тех модулът започва повече от  веднъж в годината, реално ще е възможно да пропуснеш сегашното записване, следващото и чак на последващото да продължиш.

Друг вариант е и сега да си запишеш - ако запишеш онлайн, все тая къде си - в София или не, ако запишеш onsite - модулът почва на 18 септември, учебната година в държавните започва от края на септември до началото на октомври, зависи къде си. Ако си в държавен университе, най-вероятно ще имаш право на общежитие, така че ще имаш къде да си и ще си пропуснал две-три лекции примерно, лесно ще ги наваксаш с клипчетата, а на другите ще може да си ходиш в СофтУни. Поне аз така го виждам...

Поздрави!

0
deyan95 avatar deyan95 2 Точки

Доколкото знам оценките от basics важат една година и през това време можеш да се запишеш винаги когато има такъв курс.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.