Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mvrad01 avatar mvrad01 1 Точки

Относно записването за Tech Module

Бих искал да попитам , дали е притеснително , че още не съм получил известие , което да ми позволи да избера група за Tech Module - a , при положение , че съм платил онлайн на 2 септември (получих имейл за успешно плащане) . Обикновено веднага след плащане на даден модул се дава възможост за избор на група и записване .

Тагове:
0
Fundamentals Module
melik avatar melik 285 Точки

Привет.

За каква група говориш ?

 

0
mvrad01 avatar mvrad01 1 Точки

За записването за Tech Module - a , платих още на 2 септември , досега не съм получил възможност да избера в коя от двете групи да се запиша . Обикновено , това става още в същия ден . 

0
melik avatar melik 285 Точки

Аз платих на 4-ти и още не съм получил имейл, ще ни изпратят до няколко дни сигурно.

0
05/09/2017 20:46:15
spacex13 avatar spacex13 1 Точки

Здравей! След 12-ти септември ще може да се избира коя група да посещаваме - това пише в имейла за успешен прием. Не е притеснително :)

0
Mario_R_Krastev avatar Mario_R_Krastev 2 Точки

Някой има ли представа, кога точно ще може да се избира група, понеже 12-ти мина, а все още нямаме никаква информация? 

1
stany_m avatar stany_m 1 Точки

И аз още не съм получил известие кога ще може да се избира група 12,09 мина. Дали някой има представа кога ще има възможност за избор на група?

0
tzvetomir avatar tzvetomir 0 Точки

Същото е и при мен ... меко казано доста несериозно отношение. Какво им пречи да пратят един мейл и да кажат какво се случва? След като и премахнаха extended формата на обучение, все повече се чудя дали направих правилния избор на университет/академия. Нещо прекалено комерсиално стана всичко, а качеството на обучението и удовлетвореността на студентите останаха на заден план frown

0
tgntr avatar tgntr 16 Точки

@tzvetomir, усещам разочарованието ти, затова ще си позволя да коментирам, с намерението да бъдат премахнати притесненията ти и да запазиш ентусиазма си, защото ще ти е нужен, ако имаш високи цели. Както всяка инициатива, така и СофтУни си има своите плюсове и минуси. Да, екипът който отговаря за това може да не е безгрешен, но през личният ми опит, до момента подобни дребни разминавания не са довели до последици и ощетени курсисти. Според мен силата на СофтУни се състои в учебния план и знанията, които придобиваме. Забелязал съм, че по-възрастните курсисти (хората, които са дошли да се преквалифицират), често са тези, които настояват всичко да бъде перфектно и биват разочаровани от неточности и пропуски, които не оказват влияние върху процеса на обучение.  Предполагам всички имаме някакви забележки и всеки е в правото си да отправя критики, но не смятам, че това е повод за негативни отзиви. Според мен ключът за успешно обучение е да се средоточим изцяло върху материята, вместо да се разсейваме с подробности. Аз съм зарибен на програмиране и единствената ми цел е да стана професионалист, затова си правя услуга, като не придавам голяма важност на останалото.

 

 

1
16/09/2017 08:27:44
Emilves avatar Emilves 17 Точки

Благодаря за този коментар! :)

0
koksibg avatar koksibg 892 Точки

Ако имаш предвид Интензивна или Разширена - този септември - този Tech модул няма да има Extended група, а само Интензивна. Което ще рече, че в този модул ще се изучават Programming Fundamentals и Software Technologies.

Не знам дали и занапред няма да има вече Extended група, но поне този септември - няма да има (поне така гледах и форума и някъде из видеата).

 

0
Stoyan66 avatar Stoyan66 0 Точки

Които се оплакват от забавянията в SoftUni явно не са били в държавен университет, за да видят там как е. 

п.с Активно е записването в група

0
Jeliozver avatar Jeliozver 356 Точки

Къде е активно? Аз записах online форма по принцип. Платих таксата преди месец сигурно. Още нямам мейл и от сайта тук не мога да намеря нищо. Не ми излиза курса в обучения даже.

0
koksibg avatar koksibg 892 Точки

Ако имате впредвит това:

КОГА И КЪДЕ ЩЕ СЕ ПРОВЕЖДАТ ЗАНЯТИЯТА?

Занятията ще се провеждат в сградата на Софтуерния университет както следва:

  • Група 1 - всеки понеделник и четвъртък от 13:30 до 17:30 часа и всеки вторник и петък от 18:00 до 22:00 часа, в зала Inspiration Lab;
  • Група 2 - всеки четвъртък и петък от 18:00 до 22:00 часа, всяка събота от 9:00 до 13:00 часа и всяка неделя от 19:00 до 22:00 часа, в зала Experience Lab.

Занятията на Група 1 ще се провеждат в работно време, а занятията на Група 2 – в извънработно време.

* За курса Software Technologies ще бъде добавено допълнително занятие (Група 1 - от 13:30 до 17:30 часа в зала Inspiration Lab, Група 2 - от 18:00 до 22:00 часа в зала Knowledge Lab).

Това е Само за присъствено обучение. Ако сте избрали и сте записали тази форма на обучение, тогава ще можете и ще ви се даде възможност в коя група искате да се запишете (поне така мисля). Което ще рече както казах и по-горе в този Tech модул (в частност Programming Fundamentals) ще има само една интензивна група (присъствено или on-line - като за присъствено важи избора на  Група 1 и Група 2 и съотв. им часове - както пише). В майския Tech модул нещата бяха малко по-различни. Тогава Programming Fundamentals имаше възможност да се изучава като отделен подмодул - при Extended варианта ( тогава имаше такъв), като ако си изкарал Extended варианта, за да продължиш в Software Tecnologies, трябваше да за презапише Tech модула отново (със 50% отстъпка - и ако сте си взели изпита - то след презаписването - просто не се явявате на него - освен в случайте ако искате да си повишите оценката, и тогава си чакате до започне курса Software Tecnologies и си го карате). В септемврийския Tech модул Няма Extended група, а само интензивна - със всекидневни занятия. Он-лайнерите могат да си гледат видеолекциите. Единствено което не знам е как стои въпроса със групите при Live Stream-а (за on-line-рите, дали ще има такива групи или няма значение кой Live ще гледаш в реално време и може ли всичките Live-ове да се гледат).

 

0
vande98 avatar vande98 3 Точки

Някой случайно да е получил мейл или известие в сайта?

0
redbraceletmagasine avatar redbraceletmagasine 1 Точки

Спокойно ще получим имейли. Много хора още не сме, не си сам :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.