Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ti4o.bs avatar ti4o.bs 16 Точки

Онлайн форма на обучение?

Здравейте, поради невъзможност да съм в София лятото не записах редовната форма, но за последният курс ще бъда в София. Мога ли да ходя на лекциите заедно с редовните, защото планирам да се прехвърлям редовно и искам да видя как е ?

0
Въпроси за SoftUni
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

За момента контролът по присъствието е доста либерален. Обикновено места има, така че не би трябвало да е проблем. Може би ако стане масова практика и спре да има места за реално записалите се присъствено ще бъде проблем. Моят личен съвет - е давай смело, щом можеш да присъстваш. За да не те гризе съвестта може да уведомиш управата като отидеш на място - така и така, онлайн съм, ама имам голямото желание да присъствам и за това съм тук :)

P.S.: Абе няма ли да направите като се вотва коментар да се иска коментар защо е вотнат така :) Всмисъл такъв, нямам против ад си събирам минусчета, гайз, свикнал съм, ама да си кажете кое не ви хареса, да си знам, или викате не се чувствате длъжни ? :)

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.