Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
georgi_velev avatar georgi_velev 5 Точки

сертификати от Софтуерни Технологии изпит

Здравейте колеги, 

Аз ли съм единствения, който не си вижда сертификата от изпита по Софтуерни Технологии  09/2017 ?

Имам 6 пише сертификат :ДА, а сертификат няма ? 

Вие имате ли ? Или има бъг в моя профил ?

Или за този изпит ще се води -незадължителен и сертификати няма се издават ?

С тези сертификати въобще не ми е ясно, кога точно се издават - моля някой да каже каква е процедурата 

melik avatar melik 284 Точки

Привет.

Сертификатите се издават до 1 седмица след изпита.

Поздрави,

Мелик.

0
valchak avatar valchak 68 Точки

Сертификати за изпита има. Аз също бях на изпита на 02.09  и сертификата го бяха качили в профила ми 3-4 дена след изпита. За да го изтеглиш, отиваш в профила на сертификати и там трябва да са изброени всички сертификати от изпитите, на които си бил досега. Щракаш върху името на курса, за които искаш да видиш сертификата  и на екрана се появява първата страница на сертификата. За да видиш и хорариума на лекциите, които са включени в курса, трябва да кликнеш върху линка, който се намира под сертификата (да щракнеш върху името на курса под сертификата). На страницата, която се отваря, излиза сертификата заедно с всичко, което се е изучавало в курса, и има бутон, за да си го свалиш като pdf-файл.

Ако ти липсва сертификата в профила, има явно проблем при тебе и е най-добре да се обадиш по телефона, ако искаш по-бързо да имаш яснота по въпроса.

0