Loading...
viktorlazarov avatar viktorlazarov 16 Точки

Отписване от Tech Module - Септември 2017

Здравейте,както вече писах в имейл и казах по телефона ,желая да се отпиша от курса Tech Module - Септември 2017 и да ми бъде възстановена сумата,която съм заплатил за съответния курс ,обаче никой до сега не се е свързал с мен по какъвто и да е начин и искам да попитам кога ще бъда отписан,защото времето си минава и да не стане така,че курсът да почне и да се окаже ,че съм изпуснал срока ,в който мога да се отпиша.Благодаря за отделеното време.

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni 14/09/2017 12:06:14
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравейте,

благодаря Ви. Получала съм имейла Ви и днес ще Ви бъде отговорено днес малко по-късно.

0
viktorlazarov avatar viktorlazarov 16 Точки

Благодаря за бързия отговор.

0
viktorlazarov avatar viktorlazarov 16 Точки

Все още чакам вашето обаждане...

1
viktorlazarov avatar viktorlazarov 16 Точки

Някой ще се заеме ли с моя случай най-накрая или вече и вие станахте като държавните институции?Когато става въпрос за прибиране на пари сте много бързи,но когато става въпрос за връщане, сте много заети....Казвам го с голямо разочарование в сърцето...

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.