Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kvadrat4o avatar kvadrat4o 17 Точки

[Judge] C# DB Fundamentals - DB Basics: Exercises: Data Definition and Data Types

Здравейте, 

 

Имам следната задача - да се създаде база Movies с 4 таблици в нея  - Movies, Gernes, Categories, Directors. Всяка таблица трябва да се попюлейтне с 5 записа. 
В SSMS  всичко върви, но Judge върна следната грешка: Invalid object name 'genres'.

Ето ги куеритата за създаване на таблиците и попълването им - тук

Ако това е било дискутирано другаде се извинявам предварително. 

 

Поздрави, МитЮ

 

Тагове:
0
Databases Basics 14/09/2017 22:50:31
fbinnzhivko avatar fbinnzhivko 1586 Точки

Сигурен ли си че използваш SQL Server run queries & check DB?
Работеш код за 1/1 - https://pastebin.com/yN2Wmpmr

0
15/09/2017 00:23:51
kvadrat4o avatar kvadrat4o 17 Точки

Да, проверих няколко пъти. 
Факт, че с твоите заявки минава. Сега съм до SoftUni DB задачата и всички заявки ми ги приема, но тази не иска :) 

0
fbinnzhivko avatar fbinnzhivko 1586 Точки
Това ти е достатъчно Gernes !=  Genres
0
15/09/2017 00:39:15
ambiorix avatar ambiorix 640 Точки

Ред 7: Genres  ( CREATE TABLE Gernes )

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.