Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

KristianVasilev avatar KristianVasilev 6 Точки

Фейсбук група за предстоящият курс "PHP Web Development Basics - септември 2017"

Реших да направя фейсбук група за предстоящият курс "PHP Web Development Basics - септември 2017". Идеята е вътре да споделяме информация, да се уговаряме за превоз и каквото се сетите още. Мисля, че ще е полезно, тъй като ще може да направим и общ чат, в който да си помагаме. Името на групата е "PHP Web Development Basics - септември 2017" и може да се присъедини всеки, който иска да помогне/научи нещо ново за курса.

0
Общи приказки 15/09/2017 23:34:29
JivkoJelev avatar JivkoJelev 235 Точки

По принцип курса като почне , лекторите създават фейсбук група за съответния курс.Иначе идеята от по-рано да коментираме php код е доста добра.Поздрави.

0
KristianVasilev avatar KristianVasilev 6 Точки

Това не го знаех, но ще я махна ако трябва, благодаря.

0
fbinnzhivko avatar fbinnzhivko 1586 Точки

Някой от екипа който води даден курс прави официална група в Facebook.
После се слага линк към нея в Resources в курса.
Идеята е да може да се цензурира какво става в групата от някой от екипа на Софтуни.
По-бързо ще получиш отговор Facebook групата от колкото във Форума за жалост.

0
KristianVasilev avatar KristianVasilev 6 Точки

Ще я изтрия, за да може те да я направят те. Иначе форумите вече рядко се следят (поне аз не ги следя много освен ако не ми трябва нещо) за жалост :(

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.