Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

EROR ON XAMPP

Здравейте

Имам проблем със стартирането на Apache-някой може рли да ми каже какво да направя за да го оправя?

Ще пратя снимки и ги отворете-няма вируси

 

http://prntscr.com/gm4s7l

а MySQL си стартира нормално.

Тагове:
-1
Web Fundamentals - HTML5
IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

Оправих порта и аз се сетих за това

преместих порта да не работи скайп на 80 но пак не става-друго е

виж снимката какво пише в червено и ако моежш ми кажи какво трябва да направя ако го знаеш де-

0
IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

и също така защо моите 2 точки не мърдат?-стоят си само на 2???

0
fbinnzhivko avatar fbinnzhivko 1586 Точки

Гледай целия клип от предния коментар съм дал линк всичко е показано там!

0
17/09/2017 11:06:57
IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

Върви ли Xampa-на windows 10?

-1
cvetomirG avatar cvetomirG 132 Точки

Ако не е от скайпа, може да е от MySQL designer, едно недоразумение, което също ползва 80-ката като е ръннато и то като сървиз. Просто смени порта на ксамп да не работи на 80, а на 1337 например.

 

0
IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

направих го ама пак не става-друго какво да правя?

-1
IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

Аз съм на wondows 10-работи ли на windows 10 попринцип или само до windows 8.1?

 

-1
cvetomirG avatar cvetomirG 132 Точки

Не може да не става, ако не става си ползвай вградения сървър на PHP

 

0
AquaRush avatar AquaRush 66 Точки

Здравей,

Опитай да затвориш Skype процеса изцяло, ако пак Apache ти изписва същата грешка като за начало провери дали има процес, който използва Port 80 от:

Run > resmon.exe (Resource Monitor) > Network Tab > Listening Ports

Ако Port 80 се използва от системата (System), не ти препоръчвам да изключваш процеса, след като е възможно да възникне системна грешка и най-малко да ти спре компютъра, ако не е системен процес, дясна мишка > End Process Tree, ще терминира процеса, който използва този Port и Apache вече трябва да стартира.

Друга опция, която можеш да опиташ, е да смениш самия Port на Apache да върви на Port:1337 (пример), за целта:

Влизаш в директорията на xampp > apache > conf > httpd.conf (xampp/apache/conf/httpd.conf) и променяш следните линии:

От:

#Listen 0.0.0.0:80
#Listen [::]:80
Listen 80 

променяш на:

#Listen 0.0.0.0:1337
#Listen [::]:1337
Listen 1337

Запазваш промените, рестартираш XAMPP и вече Apache трябва да работи.

1
19/09/2017 14:37:42
IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

оправих го 

гледам клип в ютуб

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.