Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Ilko1999 avatar Ilko1999 0 Точки

Въпрос за втора група и записи на семинари за онлайн обучение

Здравейте, искам да попитам как си избираме група за онлайн обучение на Tech Module-а и да попитам къде мога да намеря записите от минали семинари ако изпусна някои. Съжалявам ако мъпросът ми ви се стори тъп но просто нито получавам имейли кога започва обучението нито нищо.

Тагове:
0
Fundamentals Module
cristian avatar cristian 5 Точки

Здравей.

Предполагам,че след като си онлайн няма значение коя група си,защото не се налага да присъстваш в определен час според групата,която си избрал.Видео от първата лекция,както и за всички следващи се качва в рамките на един работен ден доколкото знам,а за видео от предишни издания на курса можеш да ползваш този линк:

https://softuni.bg/courses/programming-fundamentals

Надявам се да съм ти помогнал.

Поздрави : Крис

0
Ilko1999 avatar Ilko1999 0 Точки

Благодаря за отзивчивоста!

0
RadoslavStanchev avatar RadoslavStanchev 1 Точки

Здравей.

Няма да има точно определена група за онлайн обучението. Можеш да погледнеш този пост за повече информация https://softuni.bg/forum/17649/useful-info-programming-fundamentals-homeworks-for-online-students . :)

п.с Препоръчвам да прочетеш цялото съдържание от линк-а.

Поздрави!

0
18/09/2017 22:52:12
Ilko1999 avatar Ilko1999 0 Точки

Благодаря за отзивчивоста!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.