Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kvadrat4o avatar kvadrat4o 17 Точки

[Judge] C# DB Fundamentals - DB Basics: Exercises: Table Relations

Здравейте, 

 

Според условието на задача 1 - създаваме база, две таблици и ги популираме, като преди това сме задали Primary keys  & Foreign key на таблиците (условие). Ето ги моите заявки, като грешката, която ми връща judge e  

"

Incorrect syntax near '1'.
Incorrect syntax near the keyword 'database'.

"

Aз никъде не виждам нито стойност 1, нито database.......

Създал съм си база Travels, като CREATE DATABASE Travels  не го подавам в judge.

 

Поздрави, Митю

Тагове:
0
Databases Basics
ambiorix avatar ambiorix 640 Точки
Best Answer

Имаше проблем с тази задача от доста време. Бях пуснал тема във форума в "Предложения и проблеми", но никой не отговори.

Явно някой е оправил проблема, защото в момента задачата е коректна и твоите заявки минават без проблем също.

0
20/09/2017 01:04:36
kvadrat4o avatar kvadrat4o 17 Точки

Има линк към условието в описанието, а заглавието е доста описателно в коя тема е задачата :) 
Състезанието в Judge e това

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.