Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

[Team Building] Разходка до водопад Скакля 9 август 2014 г.

Здравейте, приятели!cool

 

Нека си направи една приятна разходка до водопад Скакля (гара Бов, близо до Своге). Датата е 9 август в 8:00 ч. на Централна ЖП гара. Влакът ни потегля в 8:22 ч. Билетите са 2.60 лева (в едната посока, ако се съберем малка група от 3-6 души), ако не - 3.00 лева (еднопосочен). Тези от вас, които са студенти, могат да ползват намаление 50% (като преди да си закупят билетите, си извадят карта за намаление - трябва ви уверение за БДЖ от вашия университет и студентска книжка). По разписание, в 9:24 ч. трябва да сме на гара Бов.

Началото на нашата разходка започва от гара Бов. След около 1.5 км пеша, започва 'катеренето" към прекрасния водопад. Образно казано, водопадът е разделен на три части, като средната е най-красива. Може буквално да застанете зад водата (чувството е невероятно). Времето, за което може да се изкачим до самия водопад е около 2 часа. Природата е много красива - минаваме през едно мостче, една мини пещера, много зеленина, чист въздух, невероятни гледки, вековни скали и аромат на живот. Пътят, по който ще вървим се казва "Вазовата пътека". Лесен е за изкачване и много приятен. Може да видите една от любимите ми снимки: Гледка към селото. След 2 часа изкачване, пред нас се отваря една невероятна поляна с места за сядане и няколко беседки. Тъй като не много от нас, а всички, ще се гладни и жадни - ще ви зарадвам и ще ви кажа, че в селото правят най-хубавите кюфтета. Ще може да си починем - който иска да си лежи на тревата, който иска да се разхожда, да се снимаме, да се радваме на хубавата природа и на добрата компания. 

Пътят на слизане е още по-лесен. Вече отпочинали и наяли се, може да продължим с пълни сили. Връщаме се по същия път. Влакът ни е в 17:07 ч., като в София ще сме в 18:11 ч. (по план).

Ето ви и линк към събитието във фейсбук: https://www.facebook.com/events/773318346044887/?ref_dashboard_filter=upcoming&source=1

P.S. Канете ваши приятели! :)

10
Events
Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

Здравей,

 

ФБ групата не работи нещо. Иначе идеята е много добра.

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравей,

На мен ми се отваря събитието! Не знам къде може да е проблемът...undecided

0
Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

Явно нещо правата за разглеждане. Може би само твои приятели я виждат, не знам.

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Ами направила съм я "Open Invite".

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Вече е публично събитието. Сега няма как да не се отваря.foot-in-mouth

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.