Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

veronikaaa86 avatar veronikaaa86 365 Точки

Аз съвсем скоро платих за изпита, но Java. Влязох в Профил --> Заплащане --> от падащото меню си избираш за какво искаш да платиш (в твоя случай - Programming Basic with C# - септември 2017 ранно записване 5 ноември - 50лв) и как да платиш. Аз избрах с EasyPay, защото ми е най-удобно. След това ми пратиха на мейл номера с който трябва да платя на каса на EasyPay. Няколко часа след като платих инфото в профила ми беше обновена. :)

0
20/09/2017 18:04:12
nraevv avatar nraevv 1 Точки

Да,но на мен не ми излиза курса c#,а само Java

0
veronikaaa86 avatar veronikaaa86 365 Точки

хмм странно....на мен ми излизат всичките - над 20 различни курса. 

0
Julia9797 avatar Julia9797 14 Точки

Пробвай да влезнеш от профил -> заплащане -> и там на "Избери пакет ". Поне на мен там ми излиза

0
nraevv avatar nraevv 1 Точки

Мне,отново не излиза. 

0
Lyubohd avatar Lyubohd 137 Точки

Здравей,

В такъв случай най-добре им пиши имейл на info@softuni.bg, може да звъннеш по телефона на 0899 55 55 92 или когато си в СофтУни, може да попиташ на рецепцията.

Поздрави,

Любо

0
Julia9797 avatar Julia9797 14 Точки

Ако това помага,  знам че може да платиш на място от 10:00 до 20:00 всеки работен ден

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.