Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Отстъпка от laptop.bg

Здравейте, другата седмица ще си купувам лаптоп. Скоро видях една тема, че СофтУни има отстъпки за студенти. Как мога да се сдобия с код за отстъпка? Колко е отстъпката? Ако може малко повече инфо... 

Благодаря :)

Тагове:
1
Общи приказки
RosenKrumov avatar RosenKrumov 203 Точки

Отстъпката е 5% за developer laptops - можеш да ги видиш в www.laptop.bg/developers. За всички останали лаптопи отстъпката е 2%. За сдобиването с такъв код за отстъпка не знам какво да ти кажа, не съм много запознат.

Успех ! :)

0
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Аз ще взимам Asus N750. Колкото и да е е файда. Няма да е лошо 5 % но ... не знам..

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Привет,

От laptop.bg предоставят отстъпка само за лаптопи Lenovo. Ето тук има повече информация: https://softuni.bg/news/laptops-for-softuni-students Всъщност вече имаме ваучери за отстъпка, така че можете да минете през офиса да ви дадем или да ни пишете на мейла info@softuni.bg, за да ви пратим код.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.