Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

fbinnzhivko avatar fbinnzhivko 1586 Точки

Трябва да посочиш пътя просто.
Гледай стъпка по стъпка това видео

0
23/09/2017 22:09:28
HSGPORT avatar HSGPORT 2 Точки

Аз пътя съм го избрал както се вижда на снимката и всичко съм направил по клипа ама не става

0
darcoto avatar darcoto 15 Точки

А php на този път ли е ?

Ако го гледаш през Windows Explorer - там ли е ?

Дори и да не тръгва през Сторма - ако през Апаха работи - това ти е достатъчно за да работиш. Пишеш през Сторма и гледаш през браузера.

Пробвай на http://localhost/phpinfo.php

0
HSGPORT avatar HSGPORT 2 Точки

Там е откъдето и да го гледам аз там съм го инсталирал. На ХАМРР апачето тръгва ама като не мога да стартирам проект в сторма ? Изобщо не знам какво се случва 

0
MPetkov1993 avatar MPetkov1993 1 Точки

Опитай да дадеш ниво на езика 7.1,

Дано да се получи!

0
HSGPORT avatar HSGPORT 2 Точки

Нищо не става -.-

Преинсталирам всичко наново и ако пак не стане сигурно ще поискам рефънд за курса. То иначе няма как да станат нещата ми се струва.

0
valiobar avatar valiobar 29 Точки

Това пробва ли го . PhpStorm ->File->Settings->Languages&Frameworks->php И даваш версията и интерпретатора както е тук:https://imgur.com/a/ckHoD , при мен така си стана без проблем

0
HSGPORT avatar HSGPORT 2 Точки

Аз точно от там го правя, преинсталирах всичко и направих както е описано в документа и после по начина който е показан в клипа по горе и пак не става. Даже дебъгера не ми зачита като вляза в phpinfo както е в клипа.

0
MPetkov1993 avatar MPetkov1993 1 Точки

За дебъгер-а най-вероятно не теглиш правилния дебъгер.

0
HSGPORT avatar HSGPORT 2 Точки

Пробвах да инсталирам всичко по същия начин на лаптопа ми и стана всичко без проблем...

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.