Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kamen971 avatar kamen971 1 Точки

Защо през Май 2018 няма - JS CORE Module ?

Ако започна Tech Module през Януари 2018 и после искам да продължа през Май с Java Script професията - нямам такава възможност и трябва да чакам до Септември за да я запиша - прав ли съм и защо е така ?

Тагове:
Pazzo avatar Pazzo 159 Точки

Поради ред ограничения като зали, преподаватели и др. няма възможност всеки семестър да започва обучение по всеки един модул от основната програма. Затова се от СофтУни са измислили някакво редуване на модули, което харесва ли ни или не - няма по-добър вариант за момента. 

Аз също изкарах тех-модула от май до август тая година и ми се щеше да продължа със C# Fundamentals, но няма такъв модул в момента и затова карам C# DB, което така или иначе пак трябваше да изкарам. 

Ако изкараш Soft Texh през януари и отсега си сигурен, че ще се насочваш към JS, за да си уплътниш времето от май до септември би могъл да запишеш Front-End Development. След скорошната промяна в тоя курс вместо WordPress в учебната програма има JS Front End. А и самият модул ти е "силно препоръчителен" (да се чете задължителен) за получаване на сертификат за JS Dev :)

1
simona_st avatar simona_st 38 Точки

А не става ли вместо JS Core май месец да запишем PHP Web / JS Web ? Виждам, че ги има в учебния план.

JS Core да го изкараме после септември?


Edit: Намерих отговора сама - видях, че няма как да минем уеб модулите без JS Core. Жалко, но поне има доста други модули, които също ще са супер полезни!

0
12/02/2018 15:59:43
S.Neshkov avatar S.Neshkov 55 Точки

ЧЕСТИТО, вече има, но пък друг модул отпадна!

1
simona_st avatar simona_st 38 Точки

Пак е добра новина :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.