Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

bulgaria_mitko avatar bulgaria_mitko 133 Точки

От 5 месец чакам да ми бъде качена дипломата. Колко още?

Колко време още трябва да чакам? Влизам през ден в "Сертификати" да проверявам, обещаха ми още миналата седмица, че щяла да бъде налична там....

Редакция: 5 месеца вече...

11
Въпроси за SoftUni 04/12/2017 13:20:12
wallbanger avatar wallbanger 54 Точки
Best Answer

September 19, 2017 17:53 -  През октомври предвиждаме да ги издадем на всички, които са събрали нужния брой кредити. Допълнително ще Ви информираме и за официалното връчване.

Friday, October 20, 2017 01:50 - Съвсем скоро ще ги издадем и ще Ви изпратим имейл с подробна информация.

Tue 14-Nov-17 17:47 -     Здравейте!

  Дали има някакво развитие с „дипломите“?

Wed 15-Nov-17 19:17 - Здравейте,

Имам потвърждение от колегите, че всеки месец ще биват издавани. Ще се постараем да ги издадем в най-кратък срок.

Q:  Mon 04-Dec-17 13:28

Здравейте!
Някакво развитие по въпроса?

A: 

5
05/12/2017 21:20:47
VirtualBG avatar VirtualBG 10 Точки

Аз от 3 месеца чакам, така че имаш време :)

2
wallbanger avatar wallbanger 54 Точки

И какво стана с „дипломите“? 

1
bulgaria_mitko avatar bulgaria_mitko 133 Точки

вече 3 месеца....... колко още?

0
bulgaria_mitko avatar bulgaria_mitko 133 Точки

4 месеца по-късно, все още никаква информация.... Това е абсурдно! Нямам никаква желание да минавам каквито и да е курсове, модули в СофтУни повече и казвам на всичките си приятели, че ако чакат диплома и са там за дипломата, няма да си я получат.

0
kingpeter avatar kingpeter 16 Точки

Господин Наков и компания, осъзнайте се малко и вземете някакво отношение. Тези на които не отговаряте са тези които са плащали за съществуването на този университет! Срамота е на хора, които са инвестирали време и пари да не намерите дори и малко достойнство да дадете отговор! В края на краищата става въпрос за едно елементарно признание към труда и усилията на вашите студенти, с които не пропускате да се похвалите всяка седмица по различни медии. Ако имате някакъв технически проблем, поне имайте доблестта да бъдете честни към тези, които са били честни към вас.

5
biskazz avatar biskazz 9 Точки

От "завършвате и ви намираме работа" стана "завършвате и 9 месеца не можем да ви издадем една диплома". Голям смях...

3
wallbanger avatar wallbanger 54 Точки

Трагикомичното в случая е, че за да взема по-бързо "дипломи", лятото изкарах 3 модула наведнъж. Оптимист съм бил ... голям :D

1
villyjord avatar villyjord 175 Точки

Дипломите май се дават само няколко пъти в годината, може би още не е дошло времето. По-важното е да са добре направени без грешки и т.н. Едва ли ще имаш какъвто и да е проблем показвайки индивидуални сертификати и това че си де факто завършил. А до тогава може да взимаш изборни курсове, които да влязат в дипломата ти.

-4
wallbanger avatar wallbanger 54 Точки

Seriously?

Ти честно ли го написа това?

1
irena01 avatar irena01 17 Точки

Колега, и аз си правя планове да взимам няколко модула наведнъж заради въпросната диплома, ама като ви гледам разговора се чудя дали изобщо да продължавам в СофтУни. frown

1
wallbanger avatar wallbanger 54 Точки

" ... ти пишем, за да те поканим на връчването на сертификати от отворени курсове, което ще се проведе на 11 декември (понеделник) 2017 г. ..."

Ще помоля СофтУни да спрат да се подиграват ... 

2
bulgaria_mitko avatar bulgaria_mitko 133 Точки

възможно ли е да не съществуват вече дипломи и ние да сме луди и да си мислим само, че трябва да имаме, защото никой нищо официално не казва по въпроса.... 

devil

0
wallbanger avatar wallbanger 54 Точки

То "диплома" != диплома ... Предполагам ме разбра ...

Но по принцип за едни пари е справедливо да получим едни хартии ... 
Дай боже (Наков)!!!
Да се свети името му!!!
P.S. Вече и на молитви го ударих :D :D :D

 

1
kingpeter avatar kingpeter 16 Точки

Не молитви, а един "скромен скандал" в някоя и друга медия трябва, и без това медиите това търсят. Който разчита на медиите за слава, от медиите го е страх. Но нека им дадем още 1-2 седмици да помислят дали да отговорят или да си изпълнят обещанията.

2
Alexk avatar Alexk 26 Точки

Аз също събрах необходимия брой кредити преди около 3-4 месеца, но от СофтУни ми казаха, че трябва да се върна в началото и да мина курс, който съм минал под друго име. Започнах през Февруари 2015, като от тогава промениха програмата ни за обучение 2 пъти, добавиха се нови курсове, нови модули и ни се получаваха дупки за по 5-6 месеца, може би 90% се отказаха да продължават каквото и да е, но аз реших, че след като съм го започнал искам да го завърша, но уви :) СофтУни ме карат да минавам курс, който при миграцията към новия план на обучение гарантираха, че няма да има нужда да се минава, защото просто се препокрива материал. Вместо да подкрепят хората, които са се опитали до край да го завършат, въпреки всичките неща, те се подиграват БУКВАЛНО. Дадох пари и завърших последния нужен модул за JavaScript дипломата, като преди това попитах - "Само това ли ми е нужно за да взема диплома" и отговора от тяхна страна беше - ДА :) Адски много съжалявам за това, което се случва, защото СофтУни ми помогна за това да стартирам работа, супер благодарен съм за всичко, но за жалост от много време насам нещата са меко казано зле.. 

3
peterborisov avatar peterborisov 123 Точки

От същото ниво съм и аз. Имам нужните кредити, нямам диплома. Но забрави да кажеш, че и цените вече са двойни. Аз бях и присъствено by the way. Ама диплома няма :) 

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.