Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

Оценяването на съотборници за курса "JavaScript Basics" e вече активно

Здравейте!

Оценяването на съотборници за курса "JavaScript Basics" e вече активно! Може да дадете своите оценки като последвате ТОЗИ ЛИНК или кликайки на вашето потребителско име от падащото меню изберете "Екипна работа".

Крайният срок за оценяването на вашите съотборници е 17:00 часа утре (12 август 2014г.), за да може да се направи класиране и до края на утрешния ден да имате резултатите си от курса. :)

Приятно оценяване!

9
JavaScript Fundamentals
alea_him avatar alea_him 128 Точки

За в бъдеще може би ще е добре възможността за оценяването на съотборниците ни да не е около 24 часа , най-малкото на всеки се случва точно тези 24 часа посредата на лятото да не е имал достъп до интернет, и не само посредата на лятото, а по всяко време на годината. Или, ако ще имаме само един ден на разположение, то този ден и крайния срок да бъдат обявени явно и ясно преди това! Надявам се, че сега се получи така, заради 'почивката' между куросвете, но и така да е, вероятно няма да е проблем при подобни ситуации да имаме възможност да оценяваме по време на почивката и по този начин няма да има забавяне на класирането. 

Благодаря предварително за отделеното време да прочетете поста ми, надявам се разбирате съображенията ми, в противен случай това оценяване не носи никаква тежест или аз поне бих икала да знам как това се отразява на резултата на екипните ни проекти.

 

Поздрави!

Михаела

3
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

Здравей!

Получи се така, защото оценяването беше пуснато след ваканцията, а резултатите от курса трябваше да излязат ведната след нея и за да се вземат оценките за съотборниците ви, ви дадохме 1 ден за оценяване. Разбира се, оценяването на съотборниците ви е все още активно и влиза в досието ви, до което имат достъп фирмите. Така че оценявайте без да се притеснявате, че оценките ви не се зачитат и най-важното оценявайте коректно! :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.