Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

vnazlamov avatar vnazlamov 1 Точки

[Technical Issue] PB with Java -Проблем с InteliJ IDEA

Днес ми се рестартира компютъра поради някаква грешка в windows-a. Като стартирах след това InteliJ не ми се отвори последния проект и класовете които бях създал. На някой слувало ли му се и може ли да даде съвет, дали евентуално са запазени, защото предполагам има аутосейв?

Traio avatar Traio 2 Точки

И аз имам проблем,след като дам да ми се изпълни кода долу където трябва да ми покаже резултата,програмата "intelij idea"  ми показва C:\Users\IdeaProjects\Basic\out\production\Basic com.company.Main и това е във синьо не ми покава  друго.Как да го oправя някой знае ли.Благодаря предварително.

Извинявам се че пиша по друк вапрос.

0
07/08/2020 23:05:13
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.