Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kirova123 avatar kirova123 6 Точки

Качване на домашни

Защо като кача домашно - ми изписва: "Няма изпратено домашно?" Случи ми се и на Лаб_1 - после ми изчезна целия файл.

П.С. Сега се оправиха нещата. Оставям коментара си, защото някой друг преди време имаше същия въпрос. След известно време системата оправя това. Сега мисля, че си е добре.

 

0
PHP Web Development Basics 27/09/2017 18:57:02
ioannah avatar ioannah 18 Точки

 В какъв формат качвате файла? Може би там е проблемът.

0
kirova123 avatar kirova123 6 Точки

Пише 100% на файла, но горе си пише "Нямате изпратено домашно"

0
28/09/2017 07:07:02
ioannah avatar ioannah 18 Точки

Опитайте да конвертирате файла в rar  или zip, мисля че там е проблема

0
kirova123 avatar kirova123 6 Точки

Оправи се - системата малко по-късно сама премахва съобщението. Явно трябва да поизчакваме малко, когато подменяме качените материали. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.