Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Kriss22Ivanoff avatar Kriss22Ivanoff 15 Точки

Проблем с тегленето на ресурсите

https://i.gyazo.com/065ab4b456cba57acf4a23d06a6e2a2d.png

Здравейте, от началото на курса (Databases Basics - MS SQL Server - септември 2017) имам проблем с тегленето на ресурсите. Опитвах няколко пъти както от сайта тук, така и от judge, но всеки път излиза една и съща грешка -> Файлът не съществува или имаше проблем със свалянето му... Моля, опитайте по-късно.

 Изтрих бисквитките, чистих кеша, но не става. Не знам къде е проблемът, но ще съм благодарен за малко съдействие!

 

Тагове:
0
Databases Basics
lapd87 avatar lapd87 103 Точки

Имам същият проблем с материалите за Programming Fundamentals. Явно нещо генерално се е прецакало. Надявам се да го оправят бързо и да удължат срока за домашните със загубеното време.

0
martin.k.iliev avatar martin.k.iliev 1 Точки

Същият проблем!

0
siyagova avatar siyagova 0 Точки

Същият проблем имам и аз от няколко дена - MS SQL

0
viktor.pts avatar viktor.pts SoftUni Team Trainer 332 Точки

Сървъра, на който е SVN е срещнал затруднения, админите работят за разрешаване. Междувременно, лекторите намират начин да споделят нужните ресурси за занятията по друг начин (обикновено го обявяват във фейсбук групата).

1
siyagova avatar siyagova 0 Точки

Коя е фейсбук групата?

0
Pazzo avatar Pazzo 159 Точки

https://www.facebook.com/groups/124702621519670/?multi_permalinks=127080361281896&notif_id=1506666729654781&notif_t=group_highlights

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.