Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

martinml avatar martinml 297 Точки

Ако можеш от настройки да си смениш паролата, направи го и ще можеш с нея, ако не - ползвай "забравена парола"

0
aquaruiz avatar aquaruiz 135 Точки

От настойки нямам достъп, но със забравена парола исках нова; за потребителско име използвам това в профила след @ - но пак ми дава невалидно име или парола.

0
martinml avatar martinml 297 Точки

Можеш ли да влезеш в сайта на софтуни с новата парола? Джъдж понякога отнема повече време, докато отрази промените (на мен ми беше така, когато си смених паролата)

0
aquaruiz avatar aquaruiz 135 Точки

Странното е, че през Mozilla мога да вляза в сайта на софтуни с новата парола, а през Chrome - не.

0
aquaruiz avatar aquaruiz 135 Точки

Проблемът с влизането в judge все още не е решен при мен.

0
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Здравей,
username и password са същите който са ти на softuni.bg

0
aquaruiz avatar aquaruiz 135 Точки

Здравей,

Акантът ми в softuni.bg е линкнат с google+. Явно там е проблемът.

Поисках парола чрез линка за забравена парола. Опитвам се да вляза в judge с user name и новата парола, но не става. Вече три дни опитвам. Изчаках и обновяването на сайта и съм отчаяна.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.