Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
Matrix avatar Matrix 1087 Точки

[Team Building] Fantasy Barclays Premier League - има ли играчи?

Здравейте, новият футболен сезон в Англия стартира след броени дни, с което ще стартира и официалната игра на първенството - Fantasy Barclays Premier League

Съответно искам да попитам дали има фенове на играта сред вас? Ако има, може да си направим отделна "SoftUni лига" :)

EDIT: Намерих това видео, в което се обясняват разни неща по играта, в случай че искате да придобиете представа как изглежда и какво представлява - https://www.youtube.com/watch?v=8A4bLoE6aHM

EDIT 2: Името на нашата лига е "SoftUni League" Когато си направите акунт в сайта и отидете в менюто да си избирате в коя лига искате да участвате напишете този код, който ще ви включи в наща- 1781528-404024

EDIT 3: "SoftUni League" стартира с 10 участника, късмет на всички. :)  Всеки, който e успял да си направи отбор може да се присъедини към нас по всяко време.

4
Общи приказки 27/08/2014 14:12:38
vvulevv avatar vvulevv 51 Точки

Безплатно ли е, щото аз бих я поцъкал евентуално?

0

Безплатна е.

Е, има и платени опции, но те са си за хард кор запалените играчи, както принципно се получава и с всяка онлайн игра.

Но чисто за fun, безплатния акаунт си върши перфектна работа.

0

Направих си отбор вече.

П.П. Влязох в лигата, а има ли начин да разгледаш отборите на другите хора? :)

1
DNNdrago avatar DNNdrago 145 Точки

Бих се включил, добра идея. Няколко сезона пропуснах и не съм си правил отбор, но ще е готино ако се съберем да си направим една лига.

0

Да, пък и това е игра, която не изисква никакво внимание от страна на играча, което за нас като студенти тук си е много добре. Редиш си състава, пускаш го и когато ти скимне ходиш и гледаш какви ги е надробил...

Лига никога не съм създавал, винаги съм участвал в готови, но ако се съберем - правим си една и мисля, че ще бъде весело :)

0
RosenIliev avatar RosenIliev 88 Точки

И аз бих се присъединил : ) 

1
luboslav1995 avatar luboslav1995 109 Точки

Задължително ще се включа и аз да си направим една лига.Позравления Matrix за идеята.

1

Направих лига, оказа че става много лесно :D Казва се - "SoftUni League" Когато си направите акунт в сайта и отидете в менюто да си избирате в коя лига искате да участвате пишете този код, който ще ви включи в наща лига - 1781528-404024

Давайте смело, дори и да не знаете правилата те са абсолютно елементарни, а играта хем е неангажираща, хем е доста интересна...стига да се интересувате от футбол, разбира се, и по-конкретно английското първенство :)

1
DNNdrago avatar DNNdrago 145 Точки

Чудесно, по-късно ще си направя отбор и ще вляза в лигата :)

1
luboslav1995 avatar luboslav1995 109 Точки

явно съм доста неориентиран макар че съм играл такава игра преди, нещо не мога да намеря от къде да се включа в лигата :D я ми дай нйкой жокер :D

0

Значи първо си правиш акаунт. Влизаш в него и той те води за носа стъпка по стъпка по настройките. Като си цъкнеш на името от акаунта те извежда в следния прозорец и цъкаш на "Visit Fantasy Premier League" :

Като влезеш там ще видиш менюто откъдето да избереш състава за новия сезон, след това в менюто където са лигите трябва да има опция да въведеш кода за нашата лига, за да можеш да се присъединиш конкретно към нея....

1
ivan91k avatar ivan91k 3 Точки

Може ли да се спечели нещо  или е само за фън?

0

Можеш, мисля че бяха нещо от сорта на различни билети за мачове в Англия, а по-големите награди бяха нещо от сорта на цели абонаментни карти за сезона. Но според мен да се класира човек за тези награди му е необходим гигантски късмент да си нацели състава и да пребори всички други участници по света, които са милиони... Макар че и нищо не се знае де - току виж някой от нас този сезон е сред топ играчите в света, стига да напипа правилния състав, които да му носи много точки :D

0
ivan91k avatar ivan91k 3 Точки

Направих отбор и се присъединих в лигата :)

Няма да правя нова тема  защото тази е подобна и ще пиша тук .

Смята ли някои от вас да си купи Fifa 15 ?  Четох че ще има стратегии park the bus , waste time.. , ще е обърнато повече внимание на феновете по стадиона , тренйорската скамейка и т.н. много реалистични неща .Аз мисля да си я купя главно заради multiplayer , че когато играеш сам и много бързо писва .  Пък и миналата година доста време отне докато пуснат читав релийз по тракерите . Тази сигурно ще се чака още повече . Ще е яко да си я купим повече хора от софтуни и да си правим турнирчета , първенства и т.н. Вярно че 100 лв са си доста , но пък с multiplayer няма да ти писне за 1 месец , както ако играеш сам.

1
beBoss avatar beBoss 513 Точки

Преди да си я купиш изчакай кракнатата, този път не мисля, че ще се забави и ако ти харесва тогава давай пари. 14 се оказа доста бъгава, затова и постоянно трябваше да излизат кракове, но проблема идваше повече от EA от колкото от кракерите!

1
RosenKrumov avatar RosenKrumov 203 Точки

Смятах да отварям нова тема, но щом някой е писал за Фифа ще пиша тук. Има ли навити на Team-Building с фифичка с джойстици някъде да се събираме ?

0

Top 10 Fantasy Football Tips and Tricks for the 2014/15 Season  - тази статия ще бъде много полезна на тези от вас, за които това е първи сезон в играта :)

Като за първо издание на "СофтУни Лигата", сме се събрали до момента 8 човека...

Напомням, че остават още 2 дни до откриването на първенството, което се явява и крайния срок, в който човек може да си избере състав, ако иска да се включи...

0
14/08/2014 19:25:06
А случайно да знаете как се променя схемата на игра, защото аз никъде не виждам тая опция, а очевидно е възможно?
0
Tr00peR avatar Tr00peR 569 Точки

Просто дръпни някой на мястото на играч с друга позиция и ще ти я смени автоматично.

1
Аа, мерси много :)
0
RosenKrumov avatar RosenKrumov 203 Точки

И аз ще се включа задължително, когато мога. Супер идея, забавна е, браво !

0