Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

debono avatar debono 56 Точки

Решаване на задачи от минали изпити.

Хора, тъй като времето си тече и изпитът наближава, искам да попитам следното:

С оглед взетия до момента материал, да започваме ли да решаваме първите две задачи от минали изпити или трябва да се извъртят още лекции. С две думи- първата част (първите две задачи) от изпита кои лекции обхващат?

Поздрави!

0
Programming Fundamentals 06/10/2017 09:19:57
DPDalev avatar DPDalev 10 Точки
Best Answer

Колега, моето лично мнение е, че задачи от минали изпити трябва да се решават при всеки възможен момент. Не "откога", а винаги. Ако нещо не знаеш или не е преподадено - GOOGLE, Stack Overflow и т.н. Нали точно това ни учат. Също така - чети книгите на Наков. Не се перча, но още от самото начало на Basics, при първа възможност, съм решавал с масиви. Как? Ами кълвах книгата. Ония квадрат от най-първото домашно - с цикъл. 

Чети и решавай!

0
debono avatar debono 56 Точки

Мерси за съветите!! Почнал съм ги...

0
07/10/2017 17:01:31
VasilValchanov avatar VasilValchanov 555 Точки

Ако става въпрос за изпит Programming Basics:

първата задача обхваща - Simple Calculations

втората задача обхваща - Simple Conditional Statements

-1
MilenaSl avatar MilenaSl 161 Точки

Ако става въпрос за Programming Fundamentals изпитите, разгледах ги, порешавах и според мен с досегашния материал можем да решаваме първа задача със сигурност и втора - с малко повече търсене в Google. За трета и четвърта - с още повече търсене и дерзаене.

0
debono avatar debono 56 Точки

Да, за Fundamentals става въпрос- питането е в тази категория. Мерси за инфото. Ще завъртя първите задачи, а вторите ще ги мъча....

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.