Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

rvmladenov avatar rvmladenov 293 Точки

[Exam] PHP Basics - Промяна на часовете

Реших отново да погледна датите се изпита по PHP и ми прави впечатление, че за 31 Август(Неделя) изпита е сложен за 16:00-22:00 часа, което за мен, като човек от провицията е крайно неприемливо.

Не защото изпита ще протече до късно и после ще трябва да си търся някакъв хотел, за да остана за през нощта и не защото рейсове няма, а влаковете са пълни с всякакви отрепки, а защото това е единственото събитие за целия ден и за мен е обидно(предполагам и за останалите) да не вземете в предвид тази ситуация и да ненаправите изпита по по-приемливо време.

Предполагам има и други хора, за които ситуацията е същата и мисля, че ще е много по-добре изпита да започне с няколко часа по-рано, така че да имаме някакви шансове да се приберем. Все пак не всички сме от София.

 

P.S.
Трябваше да пробвам да запиша темата 3 пъти, защото ми излизаха грешки с Базата Данни...

Тагове:
nickpanaiotov avatar nickpanaiotov 21 Точки

Аз пък не мога да отида на изпит в неделя религията ми го забранява. Много съжалявам, сигурен съм, че не съм единственият от "църквата на мокрия парцал". Освен това продавам кюфтета и играя CS 1.6 и искам да проведете изпита onLain все пак съм си платил ще ходя на изпити, когато аз искам. 

 

Без лоши чувства N1ck4OoO MC - Peace Out

-17
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Има 300 човека записани онлайн (тоест много от тях не са от София) от първия випуск, както и такива присъствено - никой от тях не е длъжен да има магическо килимче, за да дойде да си вземе изпита. Има една друга дата за изпити - ако не могат да присъстват на нея им остава тази. От този график става ясно, че няма друго обучение в същият ден - т.е при желание и готовност от екипа - изпитът може да се премести няколко часа по-рано. 

Ще те помоля ако не пишеш нещо конструктивно по дадена тема - да се въздържаш.

4
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

@nickpanaiotov: Проблемът за пътуващите е съвсем реален и много сериозен. Последните влакове и автобуси от София за източна България  са около 22:40, което е невъзможно да се хване имайки предвид че винаги изпитите закъсняват. Повечето от нас са работещи и е малко неприятно ако залата е свободна през деня да се явяваме толкова късно на изпит, да пътуваме цяла нощ и сутринта от влака да отиваме на работа. Да не говорим пък, че съвсем скоро след това са датите за поправки и ако някой от провинцията трябва да направи това упражнение два пъти в една седмица никак няма да му е до недодяланите ти просташки закачки!

11
mzografski avatar mzografski 189 Точки

Напълно подкрепям колегите.

Аз съм от София, но дори и за мен е голяма разправия да се прибера в 22:00 часа от другия край до вкъщи. Почти като някой, от Пловдив - час и половина до два не ми мърдат.

Та мисля за всички ще е по-добре да е по-рано изпита.

6
Vacheva avatar Vacheva 154 Точки

Аз също подкрепям колегите! 

И за мен, след изпит е стрес  да се прибера до другия край на София! Съчувствам на колегите, който не са от тук и им се налага да пътуват на дълги разстояния по късните часове. Мисля просто, че се е получило недоразумение в бързината!

Надявам се темата да се вдигне, за да ѝ обърнат внимание навреме! Успех!

8
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.