Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Yajo92 avatar Yajo92 4 Точки

Как да разбера в коя група съм?

0
AndrianaTodorova avatar AndrianaTodorova 3 Точки

В имейла който са ви изпратили трябва да пише групати ви

1
kostanikolov avatar kostanikolov 45 Точки

Аз имах имейл на 1-ви октомври, на който пишешеш, че съм приет за курса, но нямаше информация за група. Този

 имейл за групата отделен ли е? И в момента не мога да си пусна да гледам група на живо, понеже ми изписва, че не съм бил записан в съответният курс. На главната страница ми изписва курс Programming basics - България - Октомври 2017, но не и за кой език.

0
AndrianaTodorova avatar AndrianaTodorova 3 Точки

Отидете в сайта на софтуни и от менюто изберете контакти от там се свържете с изписания номер и обяснете ситуацията. Там ще Ви съдействат ! :)

1
MaxFlor avatar MaxFlor 1 Точки

Нали не е проблем, че трябваше да дойда ама съм малко болен и реших да гледам онлайн

0
AndrianaTodorova avatar AndrianaTodorova 3 Точки

Няма никакъв проблем :)

0
khristovt avatar khristovt 0 Точки

от къде се гледа онлайн?

 

0
MaxFlor avatar MaxFlor 1 Точки

Има едно LIVE горе дясно

0
d_botseva avatar d_botseva 3 Точки

Колко прекъсвания за почивка има по време на лекцията? С каква продължителност са тези почивки? 

0
AndrianaTodorova avatar AndrianaTodorova 3 Точки

Почивките са с продължителност 10 20 мин и са около две или три на брой според зависи лекцията :)

0
masemerdjieva avatar masemerdjieva 1 Точки

Здравейте, моят въпрос е дали за всеки отделен модул се получава сертификат или чак след събиране на 150 кредита?

0
KristianGeorgiev avatar KristianGeorgiev 1 Точки

Здравейте,

След всеки завършен курс получавате сертификат за съответния курс. Когато съберете 150 кредита получавате диплома за завършено цялостно образование (програма).

0
j0nze avatar j0nze 39 Точки

Здавейте,

Бих искал да попитам, ако сме решили задачите за домашно преди да е започнал курса трябва ли след всяка лекция да качваме решенията отново в джъджа? Или ако задачата е била веднъж решена дори това да е било преди известно време, домашното се брои за предадено?

0
07/10/2017 17:47:10
KristianGeorgiev avatar KristianGeorgiev 1 Точки

Здравейте,

Няма нужда да качвате задачите по няколко пъти. Веднъж щом е качена се брои за предадена. 

0
07/10/2017 18:25:30
zaharieva93 avatar zaharieva93 1 Точки

Здравейте ,къде мога да кача домашното си от днешната лекция? Не ми излиза Качи домашно ,а Няма домашно . 

0
Petya2379 avatar Petya2379 0 Точки

Здравейте! Участиник в курса съм, но в неприсъствената форма. Цял след обед следя сайта в профила си, но наистина не съм съвсем наясно какво точно да прегледам. Тук https://judge.softuni.bg/Contests/Practice/Index/150#0 изпратих решение за 01. Hello SoftUni според това което видях в презентацията. Въпроса ми е - Тези като мен, които не присъстваме на лекциите как да следим нещата и как да изпълняваме евентуално домашни?

0
pako13bg avatar pako13bg 0 Точки

Здравейте, домашното не се ли счита за качено, когато решенията са качени в judj-a през линковете от упражненията? Иначе и на мен не ми работи линка за "качи домашно".

0

Как работи подредбата в results? Има ли начин да разбера на кое точно място по време съм от изпита?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.