Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

NedkoDim avatar NedkoDim 1 Точки

Качват ли се отговорите на задачите от домашните някъде?

Здравейте! Интересувам се дали отговорите на задачите от упражненията се качват някъде? По време на видеолекциите става въпрос за някаква Facebook група, но от около година и половина не ползвам Facebook, та питам някъде другаде дали могат да бъдат намерени?

Тагове:
0
Module: C# DB
ambiorix avatar ambiorix 640 Точки

Повечето ги има тук във форума. Използвай търсачката.

0
NedkoDim avatar NedkoDim 1 Точки

Не успях да открия решение на задача 19 от Data Aggregation упражнението. Не ползвам Facebook и съм в онлайн форма на обучение така че все пак реших да попитам дали се качват някъде всички решения, а не "повечето".

Все пак благодаря за отговора :)

0
Bullsized avatar Bullsized 153 Точки

ето ти едно примерно решение на 19та задача от Data Aggregation

като цяло не съм много напред, но можеш да следиш моя гит за решенията от задачите, както и на колегата Pazzo

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.