Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

NikolayPopov avatar NikolayPopov 253 Точки

Колко бази данни трябват за този C# web модул

Искам да мина модула от сегашната група, но в първите лекции има доста бази данни, а аз не съм минавал през тях. Има инстанцията от Януари по бази данни, колко от него трябва да мина за да съм на ниво за C# web. 

Тагове:
0
C# Web Development Basics 08/10/2017 14:43:03
georgi.stoyanov avatar georgi.stoyanov 18 Точки
Best Answer

От курса от януари може да научиш основните неща, но имай напредвид, че там учихме на EF 6 , докато вече в този курс ползваме EF Core. Но можеш да добиеш представа за базите данни.

2
NikolayPopov avatar NikolayPopov 253 Точки

Транзицията към Core не е ли нова за всички? Има още един по-скорошен курс за база данни, но той е недостъпен по някаква причина, така че само януарския ми е опция. В C# web сегашния обясняват ли се базите данни малко от малко или се предполага че си минал курс по тях. Кенов каза че ще обяснява ако има нужда в първата лекция, но не знам дали обяснява.

0
Lyubozar avatar Lyubozar 47 Точки

Кенов обясни основните неща, които са нужни за EF Core 2.0 и разликите със EF6 и първите лекции и упражнения бяха основно върху това. Можеш да придобиеш бегла представа за какво става въпрос + ако гледаш някои от лекциите от стария курс и най-вече подготовките за изпит всичко ще ти е ОК.

1
NikolayPopov avatar NikolayPopov 253 Точки

Стария курс по C# web ли имаш предви или януарския по база данни, мерси за инфоро.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.